Vážený kliente,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která Musil reality, realitní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Bereme současnou situaci velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili našim klientům dosavadní servis.

Kromě opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši makléři nyní pracují vzdáleně z domova, tedy on line a na telefonu. Osobní setkání se snažíme minimalizovat, stejně jako osobní kontakt při prohlídkách nemovitostí, které v těchto těžkých dnech provádíme za přísných hygienických opatřeních. Tyto vám sdělí makléř, kterého budete se žádostí o prohlídku kontaktovat.

Věříme, že se situace brzy zlepší a komunikace s našimi klienty bude pokračovat v nejvyšším kvalitativním standardu na jaký jste byli u Musil reality zvyklí.

Za tým Musil reality
Tomáš Musil

„Koupíme byt v tomto domě

22.01.2014

„Koupíme byt v tomto domě"

Jistě jste již našli ve své poštovní schránce, na dveřích domu nebo bytu cedulku s texty typu:koupím byt v tomto domě, mladý pár hledá byt v této lokalitě, hledáme dům v této lokalitě, platíme hotově, mám zájem o pronájem bytu v tomto domě atd....

Mnoho majitelů nemovitosti nabude dojmu, že je o jejich nemovitost velký zájem a pokud zamýšlí svou nemovitost prodat nebo pronajmout, ozvou se na uvedený kontaktní telefon.

Vystřízlivění přichází v lepším případě ihned. Nejedná se o opravdového zájemce, ale o realitní kancelář. V horším případě tuto skutečnost zjistíte až na osobním setkání při prohlídce vaší nemovitosti.

Argumentace makléřů je různá, dobře naučená z přecházejícího školení a většinou velmi kvalitně propracovaná zkušenými obchodníky.

Pokud se chcete vyhnout následným problémům při prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti nenechejte se žádnými naučenými argumenty přesvědčit!

Je nutné si v prvé řadě uvědomit, že tento makléř či makléřka se u vás ocitli v podstatě díky lži, nebo přinejmenším lsti. Vzpomeňte si, co bylo napsáno na lístečku ve vaší schránce.......

Pokud takto nesolidně jedná realitní kancelář už při úvodním kontaktu s vámi, jako se svým budoucím obchodním partnerem, jak bude asi postupovat při prodeji nebo pronájmu vaší nemovitosti?

Nutno podotknout, že tímto způsobem postupují při náboru nemovitostí většinou síťové realitní kanceláře a jejich začínající makléři. Profesionální realitní makléř s praxí v oboru a mnoha zkušenostmi, nebo kvalitní realitní kancelář s dobrou pověstí v oboru nemá tuto praxi zapotřebí. Má totiž plno práce s nemovitostmi a klienty, kteří kontaktují tuto společnost nebo makléře na základě kladných referencí od svých přátel a rodiny.

Proto jednoznačně doporučujeme. Nenechejte se zlákat podobnými praktikami a ve věci vaší nemovitosti se obraťte na kvalitní realitní kancelář nebo makléře s dobrou pověstí a referencemi, tak jako se naši klienti obrací na nás. Předejdete tak v lepším případě ztrátě vašeho času........

V Olomouci dne 22.1.2014

 Tomáš Musil-realitní poradce    

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Proč ceny nemovitostí neustále rostou a co na to hypotéky?

  15.11.2019

  Proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na to se podíváme v následujícím článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Jak poznám dobrou realitní kancelář?

  31.10.2019

  Víte, jak zaručeně poznáte dobrou realitní kancelář? Na to vám v Musil Reality odpovíme v následujícím článku.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.