Vážený kliente,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která Musil reality, realitní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Bereme současnou situaci velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili našim klientům dosavadní servis.

Kromě opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši makléři nyní pracují vzdáleně z domova, tedy on line a na telefonu. Osobní setkání se snažíme minimalizovat, stejně jako osobní kontakt při prohlídkách nemovitostí, které v těchto těžkých dnech provádíme za přísných hygienických opatřeních. Tyto vám sdělí makléř, kterého budete se žádostí o prohlídku kontaktovat.

Věříme, že se situace brzy zlepší a komunikace s našimi klienty bude pokračovat v nejvyšším kvalitativním standardu na jaký jste byli u Musil reality zvyklí.

Za tým Musil reality
Tomáš Musil

Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

12.03.2020

Ve svém předchozím článku jsem se zabýval profesionální prezentací při prodeji nemovitosti. Zmínil jsem se hlavně o kvalitních fotografiích, které mají zásadní vliv na zájem o prezentované reality. Našim hlavním cílem je spokojený klient a pozitivní reference jeho rodině, přátelům i známým. Jestliže se nám díky špičkové prezentaci nemovitosti podaří získat mnoho zajímavých zájemců, a nakonec i dobrého kupce, který nabídne perfektní cenu, pak je náš pracovní cíl splněn. Proto nesmíme zapomínat na i na kvalitní video prezentaci nemovitosti a další dílčí části jejího představení, které vedou k maximálním výsledkům. Ty se pro nás v Musil Reality staly dlouhodobým standardem.

Prim hraje kamera, homestaging, vůně i hudba

Jelikož vám chceme při prodeji nebo pronájmu nemovitosti nabídnout skutečně ten nejlepší servis, využíváme už řadu let služeb renomovaného fotografa. Troufnu si říci, že co se prodeje a pronájmu nemovitostí týče, tak jsme byli na Olomoucku jedni z prvních, kteří začali využívat při prezentaci nemovitostí věci jako homestaging, malíře, fotografa, kameru, vůně, hudbu a podobně. Vše s jediným cílem. Pomocí perfektní prezentace vaší nemovitosti zaujmout co nejvíce potenciálních kupců. A pak nemovitost dobře prodat nebo pronajmout. Vaše důvěra nás i nadále zavazuje a chceme pro vás i nadále odvádět tu nejlepší práci.

Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek

Novinkou při prodeji a pronájmu nemovitosti z posledních cirka 5 let je využití kamery a video prohlídek různého typu. Z pohledu realitní kanceláře se jedná o nejdražší a nejpracnější způsob představení nemovitosti. Proto se při průzkumu inzertních serverů setkáte s video prohlídkami jen výjimečně. Navíc pouze u realitní kanceláře, která je silná, stabilní a nebojí se investovat své prostředky a čas do profesionální a efektivní prezentace vaší nemovitosti.

V Musil Reality jsme použili první video prohlídku v roce 2015. A rovnou se jednalo o 3D virtuální video, což byl v té době opravdový trhák a absolutní novinka. Jednalo se o prodej luxusního bytu v centru Olomouce s náročným vlastníkem (cizincem), který na nás měl doporučení a chtěl svůj byt nabízet i v zahraničí. Přesněji na zahraničních inzertních serverech. Investice do prezentace takové nemovitosti byla v řádech deseti tisíců, nicméně se to vyplatilo. Klient byl spokojen, jeho nemovitost se prodala za tehdy neuvěřitelnou cenu a my jsme se pak těšili z pozitivních referencí a doporučení.

Dnes v Musil Reality využíváme profesionální kameramany, kameru, drony a video prohlídky u většiny prodávaných nemovitostí.  Zejména tam, kde to uznáme za vhodné, nebo víme, že to prodeji s jistotou prospěje.

Z pohledu kupce se pak jedná o ideální nabídku. Nemovitost je totiž nejen dobře a přehledně vyfocena, ale na videu si můžete ujasnit i jednotlivé detaily, které nejsou z fotek patrné. Z pohodlí domova si pak snadno uděláte představu, jestli tato nabídka splňuje vaše představy a očekávání. V konečném důsledku jsou pak tyto služby ideální volbou i pro kupujícího a spokojenost zavládne na všech stranách.

Pokud vás zajímá více a chcete vaši nemovitost v případě prodeje nebo pronájmu svěřit opravdovým odborníkům s dlouholetou praxí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme i vám.

Za kolektiv Musil Reality

Tomáš Musil

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Proč ceny nemovitostí neustále rostou a co na to hypotéky?

  15.11.2019

  Proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na to se podíváme v následujícím článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Jak poznám dobrou realitní kancelář?

  31.10.2019

  Víte, jak zaručeně poznáte dobrou realitní kancelář? Na to vám v Musil Reality odpovíme v následujícím článku.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.