Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

12.03.2020

Ve svém předchozím článku jsem se zabýval profesionální prezentací při prodeji nemovitosti. Zmínil jsem se hlavně o kvalitních fotografiích, které mají zásadní vliv na zájem o prezentované reality. Našim hlavním cílem je spokojený klient a pozitivní reference jeho rodině, přátelům i známým. Jestliže se nám díky špičkové prezentaci nemovitosti podaří získat mnoho zajímavých zájemců, a nakonec i dobrého kupce, který nabídne perfektní cenu, pak je náš pracovní cíl splněn. Proto nesmíme zapomínat na i na kvalitní video prezentaci nemovitosti a další dílčí části jejího představení, které vedou k maximálním výsledkům. Ty se pro nás v Musil Reality staly dlouhodobým standardem.

Prim hraje kamera, homestaging, vůně i hudba

Jelikož vám chceme při prodeji nebo pronájmu nemovitosti nabídnout skutečně ten nejlepší servis, využíváme už řadu let služeb renomovaného fotografa. Troufnu si říci, že co se prodeje a pronájmu nemovitostí týče, tak jsme byli na Olomoucku jedni z prvních, kteří začali využívat při prezentaci nemovitostí věci jako homestaging, malíře, fotografa, kameru, vůně, hudbu a podobně. Vše s jediným cílem. Pomocí perfektní prezentace vaší nemovitosti zaujmout co nejvíce potenciálních kupců. A pak nemovitost dobře prodat nebo pronajmout. Vaše důvěra nás i nadále zavazuje a chceme pro vás i nadále odvádět tu nejlepší práci.

Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek

Novinkou při prodeji a pronájmu nemovitosti z posledních cirka 5 let je využití kamery a video prohlídek různého typu. Z pohledu realitní kanceláře se jedná o nejdražší a nejpracnější způsob představení nemovitosti. Proto se při průzkumu inzertních serverů setkáte s video prohlídkami jen výjimečně. Navíc pouze u realitní kanceláře, která je silná, stabilní a nebojí se investovat své prostředky a čas do profesionální a efektivní prezentace vaší nemovitosti.

V Musil Reality jsme použili první video prohlídku v roce 2015. A rovnou se jednalo o 3D virtuální video, což byl v té době opravdový trhák a absolutní novinka. Jednalo se o prodej luxusního bytu v centru Olomouce s náročným vlastníkem (cizincem), který na nás měl doporučení a chtěl svůj byt nabízet i v zahraničí. Přesněji na zahraničních inzertních serverech. Investice do prezentace takové nemovitosti byla v řádech deseti tisíců, nicméně se to vyplatilo. Klient byl spokojen, jeho nemovitost se prodala za tehdy neuvěřitelnou cenu a my jsme se pak těšili z pozitivních referencí a doporučení.

Dnes v Musil Reality využíváme profesionální kameramany, kameru, drony a video prohlídky u většiny prodávaných nemovitostí.  Zejména tam, kde to uznáme za vhodné, nebo víme, že to prodeji s jistotou prospěje.

Z pohledu kupce se pak jedná o ideální nabídku. Nemovitost je totiž nejen dobře a přehledně vyfocena, ale na videu si můžete ujasnit i jednotlivé detaily, které nejsou z fotek patrné. Z pohodlí domova si pak snadno uděláte představu, jestli tato nabídka splňuje vaše představy a očekávání. V konečném důsledku jsou pak tyto služby ideální volbou i pro kupujícího a spokojenost zavládne na všech stranách.

Pokud vás zajímá více a chcete vaši nemovitost v případě prodeje nebo pronájmu svěřit opravdovým odborníkům s dlouholetou praxí, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi pomůžeme i vám.

Za kolektiv Musil Reality

Tomáš Musil

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.