Prodej luxusního rodinného domu s rozlehlou zahradou na okraji města Olomouce

Prodej luxusního rodinného domu s rozlehlou zahradou na okraji města Olomouce

Cena v RK
4+kk
190 m2

Prodej luxusního rodinného domu s rozlehlou zahradou na okraji města Olomouce. Dům se nachází ve Velkém Týnci a to ve velmi klidné lokalitě mimo jakoukoliv rušnou silnici, tedy s minimálním provozem okolo domu. Jedná se o přízemní zděnou stavbu - bungalov, kolaudovanou v roce 2012. Součástí prodeje je pozemek o celkové rozloze 3413 m2, na kterém se nachází dům, bazén, velká letní pergola, zastřešené parkování a nádherná vzrostlá a pečlivě udržovaná zahrada s automatickou závlahou. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk o obytné ploše cca 190 m2. Dominantou domu je velkoryse řešený obývací pokoj s krbem a kuchyňským koutem oddělený barovým pultem. Dostatek světla v interiéru zajišťuje velkorysé prosklení s výhledem na zahradu. Součástí obývacího pokoje je i prostorná a útulná zimní zahrada, nabízející relax v jarních a podzimních měsících. Ideální dispozici domu dotváří 3 samostatné ložnice. Jedna z ložnic má přímý vstup do vlastní koupelny, další dvě ložnice se dělí o druhou koupelnu v domě. Mimo toalet v koupelně je v domě ještě další samostatná toaleta. Na obytné prostory navazuje technická místnost s prádelnou. Z garáže pro až dva automobily je přímý vstup do domu. U domu je zastřešený parkovací prostor pro další 2 auta. Příjemné letní večery zajistí posezení pod pergolou u grilu a v horkých dnech se můžete zchladit v bazénu s krásným výhledem do zahrady. Jedná se o elegantní bydlení pro náročnější zájemce zcela bez kompromisů. Vytápění domu je zajištěno podlahovým vytápěním z tepelného čerpadla s akumulační nádrží. Dům je vybaven solárními panely na střeše, které pokryjí provoz domu, ohřev bazénu a závlahu zahrady. Přebytek vyprodukované elektrické energie se prodává do sítě. To je jedním z důvodů nízké energetické náročnosti budovy, stejně jako vlastní studna, která je napojena na bazén a závlahu. Mezi další užitečné vybavení domu patří noční pochozí osvětlení, centrální vysavač a dálkově ovládané předokenní rolety na oknech, zabezpečovací zařízení atd. V obci je veškerá občanská vybavenost včetně kvalitní a oblíbené základní školy, mateřské školky a zdravotního střediska. V obci se nachází 3 prodejny potravin a 3 restaurace. Vzdálenost od domu do Olomouce je 2 km (4 minuty autem), ještě méně pak do nákupního centra Olympia Olomouc. Srdečně Vás tímto zveme na prohlídku. Informace o ceně u realitního makléře.

Tomáš Musil
Tomáš Musil
realitní poradce / vedení společnosti

Krásná rozlehlá zahrada

Krásná a udržovaná zahrada se vzrostlou zelení a vysokými živými ploty, čímž je zaručen dostatek prostoru pro relaxaci včetně soukromí. Po celé ploše zahrady je zřízen závlahový systém s plněním z vlastní studny, případně z nádrže na zachycenou dešťovou vodu.

Příjemné venkovní posezení

Posezení u grilu pod rozlehlou pergolou je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci nebo setkání velké společnosti. Kompletně zařízená linka s troubou, lednicí, dřezem, výčepem, prostorem na nádobí a grilem. K tomu venkovní jídelní stůl s posezením, venkovní osvětlení a pohodlná sedačka.

Bazén pro celou rodinu

Betonový bazén s filtrací a vyhříváním se postará o to, aby Vám ani v létě nebylo horko. U bazénu je dále k dispozici venkovní sprcha a sada lehátek. Bazén je plněn vodou z vlastní studny.

Zasklená zimní zahrada

Aby toho místa k odpočinku nebylo málo, dům dále nabízí krásnou zasklenou zimní zahradu. Celý prostor je také vytápěný a vybavený pohodlným zahradním nábytkem. Zimní zahradu oceníte zejména na začátku jara nebo konci podzimu, kdy klasické venkovní posezení již není možné.

Město
Velký Týnec
Ulice
Pod Táborkem
Plocha
190 m2
Obytná plocha
190 m2
Velikost
4+kk
Konstrukce budovy
Cihlová
Topení
Lokální tepelné čerpadlo
Třída náročnosti
A - mimořádně úsporná

Zadejte alespoň tři znaky