Stavební dozor

Dohlédneme na stavbu Vaší nemovitosti

Pokud se chystáte stavět rodinný dům, rekonstruovat vaši nemovitost nebo koupit nový byt, který je právě ve stádiu výstavby nebo se teprve začne stavět, je pro vás stavební dozor téměř samozřejmostí nebo spíše nutností.
Stavební firmy se snaží postavit, nebo rekonstruovat váš dům či byt co nejlevněji. Klient, který nerozumí stavebnictví a nekontroluje stavbu pravidelně, nemá šanci zjistit, jestli jsou jeho požadavky plněny a stavba probíhá v požadované kvalitně a poctivě. A právě proto existuje naše služba stavební dozor, kterou vám rádi zajistíme a která vše potřebné ohlídá za vás.

  • Šetříme váš čas, na stavbu musíte chodit spíše výjimečně, průběžnou kontrolu zajišťuje váš stavební dozor. Nemusíte ztrácet váš drahocenný čas s reklamacemi a následnými opravami
  • Šetříme vaše peníze. Při kvalitně provedené stavbě odpadají následné náklady na opravy či dodělávky a reklamace.
  • Šetříme vaše nervy. Není nic horší než vaše vysněné bydlení, s kterým máte neustále problémy, reklamace nebo má zásadní stavební problémy způsobené nekvalitním zhotovením.

Stavební dozor nejen v Olomouci

Předejděte zbytečným nákladům, starostem a stresům s něčím, co mělo být vašim ideálním a vysněným bydlením. Nechejte to na nás. Působíme především v Olomouci a blízkém okolí, ale naše služby je možné využít i v jiných regionech. Naše služba Stavební dozor ochrání nejen vaše peníze. Pro více informací nás prosím kontaktujte:

Pavel Tománek

stavební dozor
inženýrská činnost

pavel.tomanek@seznam.cz
+420734691294

Tomáš Musil

realitní poradce
vedení společnosti

tomas@musilreality.cz
+420 606 686 066
www.musil-tomas.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš telefon *
Váš e-mail *
Vaše zpráva *
Jste robot?

Souhlasím, aby společnost Musil Reality jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

Město / Obec
Druh nemovitosti

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.