Údržba a opravy nemovitostí

Nemá váš manžel či partner čas na drobné opravy bytu? Nechcete stále obtěžovat souseda? Máme pro vás jednoduché řešení! Hodinový manžel v Olomouci a okolí vám pomůže s opravami i úklidem vaší domácnosti.

Tradice a zkušenosti

Službu hodinového manžela provozujeme již mnoho let v rámci správy nemovitostí, tudíž máme s touto službou bohaté zkušenosti a zaměstnáváme pouze zkušené pracovníky. Nyní bychom i vám rádi nabídli naše služby, prověřené mnoha spokojenými zákazníky.

Drobné opravy bytu

Potřebujte sestavit novou skříň, opravit nefunkční vypínač, vyměnit baterii v koupelně, připevnit poličku? V tom případě se na nás bez váhání obraťte, rádi vám s opravami ve vašem bytě či domu v Olomouci a okolí pomůžeme.

Úklid domácnosti

Naše služby hodinového manžela jsou opravdu univerzální, neboť zahrnují i úklid domácnosti v Olomouci a okolí. Obraťte se na nás, pokud potřebujte pomoci s pořádným úklidem vašeho domu či bytu nebo pokud kvůli pracovnímu vytížení nestíháte běžný úklid.

Co vám nabízíme

Nabídka našich služeb je vskutku široká, přesvědčte se sami:

 • Drobné opravy v bytě (připevnění poliček, položení koberce, výměna vypínačů a zásuvek atd.)
 • Montáž nábytku (montáž skříní, sedacích souprav, obývacích stěn, kuchyňských linek i drobných kusů nábytku)
 • Malířské práce (odstranění starého nátěru či tapety, namíchání barvy, pečlivé zakrytí nábytku atd.)
 • Obkladačské práce (připevnění upadlého obkladu, obložení zdi kolem kuchyňské linky atd.)
 • Instalatérské práce (výměna baterií a kohoutků, zapojení pračky a myčky, oprava dřezu a toalety atd.)

Služby na míru

Nechejte starosti o drobné opravy v bytě i úklid domácnosti na nás. Bude nám potěšením ulehčit vám život. Zavolejte nám nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře.

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš telefon *
Váš e-mail *
Vaše zpráva *
Jste robot?

Souhlasím, aby společnost Musil Reality jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.