Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?
Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

Na rozdíl od zahraničí je v České republice ještě stále cítit snaha občanů zařídit si některé odborné činnosti vlastními silami. Je to dáno více faktory. Češi jsou manuálně zruční, schopní a chtějí co nejvíce ušetřit. U starší generace navíc stále zůstává silný vliv let strávených v komunismu, kdy bylo nutné se o vše postarat sám, nebo prostřednictvím svých známých. Je ale potřeba říci, že činnosti, kde je odbornost zejména potřeba, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. I když se to na první pohled možná nezdá, tak jsou reality právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. A pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

Pronájem bytu bez realitky neznamená ušetřit

Hned v úvodu bych rád podotkl, že pronájem bytu bez realitky je podle mého názoru absolutní nesmysl, který se nikdy nevyplatí. Pro ty, co chtějí za každou cenu ušetřit, mám ale dobrou správu! Jestliže svěříte váš byt do pronájmu odborníkům, například naší realitní kanceláři Musil Reality, tak vám byt pronajmeme zcela ZDARMA! Provizi za pronájem bytu nám totiž zaplatí nový nájemník. Nikoliv vy jako majitelé bytu.
S pronájmy bytů máme zkušenosti přes 17 let a rádi se postaráme i o ten váš. Takže vám naši odborníci z Musil Reality zajistí profesionální prezentaci pronájmu, poradí s cenou, platbami energií i správnou strategií výběru nájemníka.

A co dál? Vše podstatné zařídíme za vás. Nemusíte tedy nic fotit, zadávat inzerci, platit za ni, realizovat prohlídky, sepisovat nájemní smlouvu, přepisovat energie nebo komunikovat se zájemci. Zkrátka vám zajistíme kvalitního nájemníka podle vašich požadavků. A to vše ZDARMA. Otázkou tedy zůstává, proč to řešit samostatně? Navíc vám díky profesionální prezentaci a široké klientele dokážeme vaši nemovitost pronajmout za nejvyšší možnou cenu.

Pronájem bytu bez realitky zvyšuje riziko výběr špatného nájemníka

V Musil Reality klademe důraz nejen na vaše požadavky, ale zohledňujeme také naše zkušenosti. Takže vašeho budoucího nájemníka vybereme velmi pečlivě! Troufnu si říci, že dobrého nájemníka pozná snáze člověk, který se touto problematikou zaobírá téměř 20 let, než samotný majitel bytu. Byť se snaží sebevíce. Na „prověření" zájemců o pronájem navíc využíváme moderní technologie i placený přístup do registru problémových nájemníků, kde často odhalíme věci, které nám zájemce o váš byt raději neřekl. Jsme také schopni si na nájemníka vyžádat reference z jeho předchozího bydliště. Máte tak jistotu, že nájemník, kterého vám doporučili profesionálové z Musil Reality, bude bezproblémový a spolehlivý.

Využijte moderní „Správu nájemních nemovitostí" od Musil Reality

O pronájem bytu a jeho hladký průběh se vám v Musil Reality postaráme díky moderní „Správě nájemních nemovitostí". Jedná se o volitelnou službu, kterou však vřele doporučuji všem, kteří nechtějí řešit zbytečné problémy svých nájemníků. A věřte mi, že jich je hodně! Díky Správě investičních nemovitostí uděláme z vašeho nájemného opravdu bezstarostný příjem. Navíc ušetříte zbytečné starosti, čas a mnohdy i nemalé množství peněz. Více informací o naší nové službě najdete na webových stránkách www.spravain.cz.


V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat. Vaši nemovitost zdarma, dobře pronajmeme a postaráme se také o hladký průběh pronájmu. Budu se těšit na spolupráci a rád vám nezávazně poradím.

Za kolektiv Musil Reality
Tomáš Musil

Zadejte alespoň tři znaky