Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

08.04.2020

Na rozdíl od zahraničí je v České republice ještě stále cítit snaha občanů zařídit si některé odborné činnosti vlastními silami. Je to dáno více faktory. Češi jsou manuálně zruční, schopní a chtějí co nejvíce ušetřit. U starší generace navíc stále zůstává silný vliv let strávených v komunismu, kdy bylo nutné se o vše postarat sám, nebo prostřednictvím svých známých. Je ale potřeba říci, že činnosti, kde je odbornost zejména potřeba, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. I když se to na první pohled možná nezdá, tak jsou reality právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. A pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

Pronájem bytu bez realitky neznamená ušetřit

Hned v úvodu bych rád podotkl, že pronájem bytu bez realitky je podle mého názoru absolutní nesmysl, který se nikdy nevyplatí. Pro ty, co chtějí za každou cenu ušetřit, mám ale dobrou správu! Jestliže svěříte váš byt do pronájmu odborníkům, například naší realitní kanceláři Musil Reality, tak vám byt pronajmeme zcela ZDARMA! Provizi za pronájem bytu nám totiž zaplatí nový nájemník. Nikoliv vy jako majitelé bytu.S pronájmy bytů máme zkušenosti přes 17 let a rádi se postaráme i o ten váš. Takže vám naši odborníci z Musil Reality zajistí profesionální prezentaci pronájmu, poradí s cenou, platbami energií i správnou strategií výběru nájemníka.

A co dál? Vše podstatné zařídíme za vás. Nemusíte tedy nic fotit, zadávat inzerci, platit za ni, realizovat prohlídky, sepisovat nájemní smlouvu, přepisovat energie nebo komunikovat se zájemci. Zkrátka vám zajistíme kvalitního nájemníka podle vašich požadavků. A to vše ZDARMA. Otázkou tedy zůstává, proč to řešit samostatně? Navíc vám díky profesionální prezentaci a široké klientele dokážeme vaši nemovitost pronajmout za nejvyšší možnou cenu.

Pronájem bytu bez realitky zvyšuje riziko výběr špatného nájemníka

V Musil Reality klademe důraz nejen na vaše požadavky, ale zohledňujeme také naše zkušenosti. Takže vašeho budoucího nájemníka vybereme velmi pečlivě! Troufnu si říci, že dobrého nájemníka pozná snáze člověk, který se touto problematikou zaobírá téměř 20 let, než samotný majitel bytu. Byť se snaží sebevíce. Na „prověření" zájemců o pronájem navíc využíváme moderní technologie i placený přístup do registru problémových nájemníků, kde často odhalíme věci, které nám zájemce o váš byt raději neřekl. Jsme také schopni si na nájemníka vyžádat reference z jeho předchozího bydliště. Máte tak jistotu, že nájemník, kterého vám doporučili profesionálové z Musil Reality, bude bezproblémový a spolehlivý.

Využijte moderní „Správu nájemních nemovitostí" od Musil Reality

O pronájem bytu a jeho hladký průběh se vám v Musil Reality postaráme díky moderní „Správě nájemních nemovitostí". Jedná se o volitelnou službu, kterou však vřele doporučuji všem, kteří nechtějí řešit zbytečné problémy svých nájemníků. A věřte mi, že jich je hodně! Díky Správě investičních nemovitostí uděláme z vašeho nájemného opravdu bezstarostný příjem. Navíc ušetříte zbytečné starosti, čas a mnohdy i nemalé množství peněz. Více informací o naší nové službě najdete na webových stránkách www.spravain.cz.

V případě zájmu o více informací mne neváhejte kontaktovat. Vaši nemovitost zdarma, dobře pronajmeme a postaráme se také o hladký průběh pronájmu. Budu se těšit na spolupráci a rád vám nezávazně poradím.

Za kolektiv Musil RealityTomáš Musil

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.