Quotation marks

Naprosto dokonalá spolupráce při prodeji naší nemovitosti. Vše opět proběhlo na jedničku. Přístup paní Dvořákové, ochota a odbornost je nepochybně příkladná. Vaše konání je po všech stránkách dokonalé. S velkou radostí bych Vás, ale i celou společnost Musil reality komukoliv doporučil.

Petr Weigel
2022
Quotation marks

Pronajmuli jsme si od realitní kanceláře byt, který bohužel vykazoval skryté vady a byl neobyvatelný. Paní Dvořáková po zjištění ihned začala jednat, v okamžiku nám byl nabídnutý jiný, perfektní byt, který byl k okamžitému nastěhování. Paní Dvořáková zařídila vrácení kauce, nájmu i původní provize obratem. Peníze nám tak nikde neležely a byly použity na nový byt. Moc děkujeme za jednání a realitní kancelář budeme doporučovat

Marek Novotný
2022
Quotation marks

Pronajímají mi byt, perfektní spolupráce, vždy zpětná vazba, rychlé jednání. Určitě doporučuji 👍

Petra Sedláčková
2022
Quotation marks

Realitní kancelář Musil mohu jen doporučit. Prostřednictvím realitního poradce pana Lukáše Prokopa jsme se sestrou měly vždy aktuální informace, o všem se předem poradil a se vším pomohl. Potřebné formuláře připravil a co mohl, vyřídil. Jeho přístup byl profesionální, při komunikaci vždy příjemný. Iva

Iva Doležalová
2022
Quotation marks

Profesionální přístup, díky zkušenostem v oboru dokáží klientovi odborně a dobře poradit

Katka Kyjevská
2022
Quotation marks

Profesionální a laskavý přístup.

Martin Fráňa
2022
Quotation marks

Musím pochválit Vaše služby a hlavně makléře pana Prokopa dlouho jsem se nesetkal s takovou slušností ,ochotou ,vstřicností ,kterou projevil pan Prokop .Přeji ,aby se Vám dařilo S přáním hezkého dne.

Tomáš Kyselák
2022
Quotation marks

Když jsem dostala za úkol požádat nějakou realitní kancelář o posouzení tržní ceny nemovitosti pro účely dědického řízení, vážně jsem se obávala s jakým nadšením se asi setkám, když nechci prodávat, ale pouze odhadnout cenu. ..Synem mi byla doporučena společnost Musil Reality . A měla jsem tu čest a štěstí setkat se s panem Musilem osobně. Příjemné vystupování, ochota cokoliv vysvětlit, poradit, profesionální přístup. . . Co slíbil dodržel, řekla bych, že o jeho slovo se dá opřít. Odhad jsem si vyzvedla v kanceláři u jeho kolegyně a i z ní jsem měla stejně kladný dojem. Tuto realitní společnost budu doporučovat všem, na kterých mi záleží 😊

Jana Mikulkova
2022
Quotation marks

U pana Prokopa si zejména cením profesionální spolupráce a průběžného informovaní o stavu realizace.

Patrik Hužva
2021
Quotation marks

We were really happy with services of Maria Mistrikova, we could see that she knew her job well, she was quick to answer all our questions and requests. She took care of all the process (visits, hypotéka, contract and katastr) for us so we didn't have the stress to do everything. And finally she helped us a lot to get our new home, so we were really happy with Musil reality company!

Maylis Schnell
2021
Quotation marks

Vážená paní inzenýrko Mistríková, moc děkuji za opravdu skvělou spolupráci při vyřizování pronájmu bytu. Váš přístup je velmi profesionální a proto jsem ráda, že jsem se na Vás obrátila již podruhé ve stejném záležitosti. Zdravím a pokud budu opět řešit podobný problém, tak Vás jistě oslovim. Stanovská

Stanovská Naděžda
2021
Quotation marks

Tímto bych Vám chtěl paní Mistríkové poděkovat za vstřícnost a ochotu a rychlé jednání při uzavírání smlouvy a prohlídce bytu. Váš přístup a příjemné vystupování ke klientům je zařným příkladem. A těším se na další budoucí spolupráci. Ještě jednou Vám děkuji. Pavel Sedláček

Pavel Sedláček
2021
Quotation marks

Chtěla bych poděkovat paní Márii Mistríkovét za jejívždy skvěle odvedenou práci. Nikdy nic neodkládá, má skvělou intuici pro vybírání nájemníků dle přání majitele nemovitosti . Prostě profesionální práce, která stojí za doporučení i dalším známým a kamarádům ! Ještě jednou děkuji, Věra Urbanová

Věra Urbanová
2021
Quotation marks

Komplexní řešení prodeje bytu, korektní a profesionální jednání pana Lukáše Prokopa.

Manželé Studýnkovi
2021
Quotation marks

Dobrý den, chceme touto cestou poděkovat a vyzdvihnout profesionální a přitom empatický přístup paní Ivy Dvořákové z vaší RK. Celá transakce proběhla hladce, bez zbytečných komplikací a pokud se něco málo vyskytlo, podařilo se vše vyřešit konstruktivně a bezodkladně. Důkazem toho je naše další spolupráce. Více takových lidí na svém místě. Děkujeme. Manželé Davidovi.

Manželé Davidovi
2020
Quotation marks

Dovolte mi vyjádřit velkou spokojenost s realitní poradkyní p.Libuší Dostálovou. Pronajímám byt, na který splácím hypotéku a opakovaně jsem byl nucen využít služeb paní Dostálové k mé naprosté spokojenosti. Její vstřícný přístup ke klientovi a profesionální úroveň její práce je pro mne zárukou, že se na ni budu obracet stále, když bude potřeba.

Erdös
2020
Quotation marks

Rád bych zhodnotil práci paní Dostálové. Spolupracuji s ní při pronájmu nemovitosti již dlouhou řadu let, což asi samo o sobě vypovídá o jejích kvalitách. Je velice sympatická a komunikativní, vždy ochotně pomůže, poradí ohledně hledaných klientů, o výši nájmů a záležitostí s tím spojených. Budu velice rád, když nám nadále tato skvělá spolupráce vydrží. Přeji Vám i Vašim kolegům v tomto těžkém období spoustu štěstí, hlavně ale zdraví a sil.

Losert
2020
Quotation marks

Chtěla bych Vám v této nelehké době napsat pár pozitivních slov, která opravdu nejsou jen frázemi, ale skutečností. Od prvního jednání, kdy jsme se spolu setkali osobně, mi byl Váš přístup velmi sympatický a viděla jsem, že služby poskytované Vaší realitní kanceláří 100% odpovídají tomu, co je uvedeno na webu. Paní Dvořáková je skvělá ve všech směrech. Přístup ke klientovi, ochota, řešení požadavků jak od nájemce, tak ode mě jako pronajímatele, navíc vždy pozitivní přístup a s úsměvem. Doufám, že s paní Dvořákovou budu ještě dlouho spolupracovat, myslím, že máme stejný optimistický přístup a to pak jde všechno samo :-) Přeji Vám pane Musile, aby Vaše realitní kancelář prošla do lepších časů co možná nejlépe.

Sedlářová
2020
Quotation marks

S paní Libuší Dostálovou spolupracuji pravidelně určitě již více než 10 let a nedovedu si představit lepšího realitního makléře. Paní Dostálová nehledě k tomu, že je velmi příjemná a přirozená, má navíc velmi vytříbenou schopnost empatie, ihned odhadnout klienta a jeho požadavky a najít mu zájemce o jeho realitu zcela "na míru". Je velmi akční, rychlá a pružná s výbornou organizační schopností sladit schůzky a požadavky klienta i zájemce. Dnes po těch letech k ní mám takovou důvěru, že když potřebuji pronajmout byt, zavolám, předám jí klíče a vím, že se dál nemusím o nic starat a vše bude podle mých představ.

Kolářová
2020
Quotation marks

Je nám potěšením vyjádřit svoje zkušenosti se spoluprací s paní Ivou Dvořákovou, kterou jsme před časem poznali jako realitní makléřku společnosti Musil Reality. Jako nezkušené klienty, v oblasti realit, se nás paní Iva Dvořáková ujala s nevšední vlídností, trpělivostí a profesionalitou. Provedla nás úskalím koupě a prodeje nemovitostí, stejně jako dlouhodobou správou nemovitosti. Vstřícné, flexibilní a zdvořilé jednání společně s obdivuhodnou schopností přesně zhodnotit jednotlivé situace, a také nalézat z nich optimální řešení, nám dávalo a dává klid a jistotu. To vede k plné důvěryhodnosti nejen samé paní makléřky, ale i celé společnosti Musil Reality. Jsme přesvědčeni, že i další, budoucí klienti paní makléřky budou také spokojeni, stejně jako my. Můžeme říct, že paní Iva Dvořáková je důvěryhodná, pracovitá makléřka, která vždy naplní své poslání. K tomu nás opravňují naše pozitivní zkušenosti.

Brázdovi
2020
Quotation marks

S paní makléřkou Libuší Dostálovou se mi velice dobře spolupracuje již řadu let při pronájmu několika bytových jednotek, stran realitních služeb již nikoho jiného nekontaktuji. Je vždy ochotná, spolehlivá, usměvavá, v současné době už dobře obeznámená s pronajímanými prostorami, takže má vlastní participace je potřebná zcela minimálně. Vždy ji pouze kontaktuji, že se některý z bytů uvolnil, a v podstatě o vše další se postará bez mé účasti (což je velice pohodlné :-)). Určitě budu spolupráci využívat i nadále!

Luběnová
2020
Quotation marks

Byla jsem spokojena na plný počet bodů s prací p. ing. M. Mistríkové. Velmi děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup.

Jahodová
2020
Quotation marks

Trošičku jste mě zaskočila. Dostálová od Musila, hernajs kdo to je? Pár vteřin a už vím, přece Libuška Ticháková se vdávala. K naší společné spolupráci Vás musím hodnotit na jedničku s hvězdičkou. Staráte se nám o pronájem dvou bytů 1 + kk a ani jedenkrát nelze říci, nevyšlo to, právě naopak. Byty jsou udržovány v čistotě, nejsou stížnosti od sousedů a to podstatné, platby vždy probíhají v daném termínu. Je poznat z vašeho jednání při prohlídkách a následně při výběru nájemce, že máte nejen bohaté zkušenosti, ale jistý dar na odhad lidí. To je něco, co nelze naučit, to je prostě dané.

Dadákovi
2020
Quotation marks

Touto cestou velmi děkuji makléřce paní Libuši Dostálové za zprostředkování koupě bytu a pronájmů bytu v Olomouci vždy v překvapivě krátké době. Dokázala dobře zorganizovat prohlídky našeho bytu a zodpovědět veškeré naše dotazy. Díky její profesionalitě, příjemnému vystupování a spolehlivosti ji vždy ráda doporučím a s důvěrou se na ni i v budoucnosti obrátím. S pozdravem a snad i brzy na viděnou :-)

Pinďáková
2020
Quotation marks

Jsem velmi spokojený se službami Vaší realitní kanceláře a s Vaší realitní makléřkou paní Dvořákovou. Velmi kladně hodnotím u paní Dvořákové kvalitu služeb, přesnost a aktivní přístup k řešení pronájmu naších bytů. Paní Dvořáková s námi velmi příjemně komunikuje a byl bych rád, kdyby i v dalším období zastupovala Vaší realitní kancelář pro pronájem našich bytů.

Ticháček
2020
Quotation marks

Ráda bych touto cestou poděkovala a vyjádřila pochvalu paní Ivě Dvořákové, která nám v nedávné době pomohla s pronájmem bytu v Olomouci. Jednání v realitní kanceláři byla velice příjemná, paní Dvořáková vyslechla naše přání a požadavky a podrobně vysvětlila, jak a za jakých podmínek funguje zprostředkování pronájmu. Představila nám činnost vaší realitní kanceláře a vyslechla a zaznamenala i naše přání do budoucna, které se týká nákupu rodinného domu. Ve věci přípravy pronájmu bytu nám byla celou dobu nápomocna a vhodného zájemce našla velmi rychle. Vlastní předání nemovitosti proběhlo lehce ku spokojenosti všech stran. Nyní se již o naši nemovitost nemusíme starat a plně důvěřujeme vašim službám. Na paní Dvořákové si vážíme důslednosti, pečlivosti a především lidského přístupu.

Manželé Tománkovi
2020
Quotation marks

Rádi bychom vyjádřili referenci na makléřku Vaší realitní kanceláře. Veškerá komunikace probíhá ve velice přátelském duchu. Veškeré dohodnuté úkoly byly realizovány přesně a v minimálním čase. Paní makléřka je velice spolehlivá a ochotná poradit. Mile nás překvapilo, že v době, kdy jsme jednali ohledně pronájmu, tak se věnovala našim telefonátům i poměrně pozdě večer, v soukromém čase po standardní pracovní době. Velmi krátce od prvního kontaktu byl byt pronajat a bezproblémové podnájemnici. Jednání s paní Dvořákovou bylo velice příjemné a doufáme, že bude i nadále pokračovat ve stejném duchu.

Manželé Siktovi
2020
Quotation marks

Velice si vážím odborného a profesionálního přístupu paní Ivy Dvořákové, která mi pomohla s realizací pronájmu mého bytu a sjednala se mnou i správu této nemovitosti do budoucna. Jednání s touto paní makléřkou bylo vždy věcné, stručné a kvalifikované, navíc vždy velmi příjemné, lidské a uvolněné. Jakmile budu potřebovat v této oblasti jakoukoliv pomoc či radu, budu se vždy s radostí a úctou obracet na tuto paní makléřku.

Anonym
2020
Quotation marks

Tomáše Musila mohu vřele doporučit jako opravdového profesionála a také jako člověka. K první spolupráci došlo v prosinci 2011, kdy jsme potřebovali během týdne najít nové bydlení a odjížděli jsme na dovolenou. Vše klaplo na jedničku a v bytě bydlíme dosud. Následně - únor 2013 - jsem se na pana Musila obrátil při hledání bytu pro kolegu - opět velmi rychlá akce, během pár dnů několik vhodných nabídek a kolega v bytě bydlí dosud. V minulém roce jsme také potřebovali urgentně najít skladovací prostory pro firmu. Toto se jeho prostřednictvím podařilo zajistit k naší plné spokojenosti a s ideální dostupností do firmy. V současné době jsme s panem Musilem v kontaktu ohledně zvažovaného přestěhování firmy do nových prostor a opět jsme měli obratem několik velmi zajímavých nabídek splňujících naše požadavky, ze kterých si tak už pouze stačí vybrat. Osobně u pana Musila oceňuji především zaměření na dlouhodobou spolupráci, jeho osobní kontakty/vztahy s jednotlivými pronajímateli a vynikající detailní znalosti regionu i problematiky realitního trhu. Taková spolupráce má pak opravdu přidanou hodnotu a výrazně jej tak posunuje nad obvyklý standard oboru.

Vladimír Sykora
2011 - 2018
Quotation marks

Opakovaně jen ty nejlepší zkušenosti a profesionalita.

R. Tříska
2009 - 2013
Quotation marks

Pan realitní makléř nám byl doporučen kamarádem. Bál jsem se jak to bude probíhat, ale tak úžasný přístup jsem nečekal. Jednalo se o prodej bytu v Prostějově. Žádné přemlouvání tlačení do něčeho nic. Opravdu lidsky přístup. Pokud někdy budeme potřebovat jeho služby strašně rádi se obrátíme na pana Musila. Není realitní makléř jako realitní makléř. Profesionál!!!!!

Miroslav Žanda
2012 - 2013
Quotation marks

Byla jsem velmi spokojena s prací pana Musila při prodeji mého domu. Vše zařídil, nemusela jsem se o nic starat. Doporučuji.

Jaroslava Halamová
2012
Quotation marks

Požadovaná služba- pronájem bytu proběhla velice rychle, byl vybrán solidní zákazník, dobrá smlouva, vše bez problémů.

Jan Malík
2012
Quotation marks

Pan Tomáš Musil nám pomohl zrealizovat koupi i prodej bytu. Byl ochotný, vstřícný, choval se slušně a odvedl kvalitní profesionální práci! Byli jsme s manželem velmi spokojeni! Pokud bychom v budoucnosti potřebovali opět pomoct ohledně nemovitostí, rádi se na něj obrátíme!

Jana Božová
2012
Quotation marks

Se službami p. Musila jsem byl velice spokojený. Profesionální chování, znalost a orientace ve své profesi a také ochota přispěli k plné spokojenosti při koupi bytu. Vše proběhlo, aniž bych se musel starat o "papírování", návštěvy katastrálního úřadu a další nepříjemné, čas beroucí aktivity spojené s koupí nemovitosti. Pokud v budoucnu budu potřebovat služby realitního makléře, tak první telefonát bude p. Musilovi.

David Perůtka
2012
Quotation marks

S panem Musilem jsem se poprvé setkal v roce 2011, kdy naše společnost hledala nové, prostornější a reprezentativnější sídlo. Svým přístupem nasadil vysokou laťku. Působí opravdu jako protiváha velké skupiny "mechanicky" pracujících makléřů. Naslouchá, je připraven vždy hledat řešení, má skutečný přehled a jednání má styl. Netrvalo dlouho a naše firma se stěhovala do nového. Navíc vnímám, že byl navázán dlouhodobý vztah - už několikrát mi pan Musil následně poskytl další konzultace v oblasti realit.

Mgr. Martin Loučka, Josef KVAPIL a.s.
2011
Quotation marks

Přes pana Musila jsem realizoval prodej mezonetového bytu v centru Olomouce a setkal jsem se u něj s plně profesionálním přístupem a ochotou. Jeho přístup se mi natolik zalíbil, že jsem jej opět vyhledal při shánění nájemního bytu a měsíc od oslovení jsem již k mé veliké spokojenosti bydlel v pronajaté novostavbě. Po těchto zkušenostech jsem jej neváhal doporučit kamarádovi, který prodával chatu a pan Musil ji do tří měsíců prodal. Nemám co bych vytknul a můžu s klidným srdcem plně doporučit.

Mirek Štýbnar
2010 - 2011

Zadejte alespoň tři znaky