Reference

Nic nevypovídá o kvalitě realitní kanceláře více než realizované obchody a pozitivní recenze klientů.


Níže uvádíme několik našich úspěšných realizací.


Prodej
Prodej paláce, ul. Nábřeží Přemyslovců, Olomouc

V roce 2017 jsme byli oslovení jako jedna z nejlepších realitních kanceláří v Olomouci pro prodej paláce na ulici Nábřeží Přemyslovců v Olomouci. Tento obchod se nám v krátkém časovém horizontu podařilo úspěšně zrealitovat.

Prodej rodinného domu ve Slavoníně.

Prodej tohoto zánovního domu jsme realizovali v roce 2017 a podařilo se nám jej prodat za vyšší kupní cenu než majitelé původně očekávali.

Prodej mezonetového bytu ul. Mariánská, Olomouc

Tento luxusní byt jsme prodali v roce 2017 jednalo se o jeden z nejdražších bytů, které se v tomto roce v Olomouci prodávali.

Prodej nadstandardního bytu v centru Olomouce.

Prodej této nemovitosti byl realizován v roce 2015 v rekordně krátkém čase a to za tři pracovní dny od vyinzerování. Obzvláště kladně hodnotíme výborně provedený Home staging.

Prodej rekreační chalupy v Branné

Prodej této rekreační chalupy se uskutečnil v roce 2017, byl úspěšně zrealizován v krátkém časovém horizontu.

Zobrazit další (2)
Reference
Jan Kodl, Olomouc 2017

Chtěl bych tímto poděkovat makléřce paní Kratochvílové a zároveň pochválit za vzornou spolupráci při koupi bytu, který jsem realizoval. Bylo to pro mě poprvé a vše proběhlo bez komplikací. 100% servis, dobrá domluva, rady, trpělivost. Mohu jen chválit. Děkuji. JK.

Tereza, Olomouc 2017

Chtěla bych MOC poděkovat paní Kalábové z Musil Reality za velmi příjemnou spolupráci. Dlouho jsem nespolupracovala s tak příjemnou, milou, ochotnou paní. Vše, co jsem chtěla, vyřešila. Vyšla mi se vším vstříc. Opravdu můžu jenom doporučit.

Vladimír Sýkora, Olomouc 2011 - 2018

Tomáše Musila mohu vřele doporučit jako opravdového profesionála a také jako člověka.
K první spolupráci došlo v prosinci 2011, kdy jsme potřebovali během týdne najít nové bydlení a odjížděli jsme na dovolenou. Vše klaplo na jedničku a v bytě bydlíme dosud.
Následně - únor 2013 - jsem se na pana Musila obrátil při hledání bytu pro kolegu - opět velmi rychlá akce, během pár dnů několik vhodných nabídek a kolega v bytě bydlí dosud.
V minulém roce jsme také potřebovali urgentně najít skladovací prostory pro firmu. Toto se jeho prostřednictvím podařilo zajistit k naší plné spokojenosti a s ideální dostupností do firmy.
V současné době jsme s panem Musilem v kontaktu ohledně zvažovaného přestěhování firmy do nových prostor a opět jsme měli obratem několik velmi zajímavých nabídek splňujících naše požadavky, ze kterých si tak už pouze stačí vybrat.
Osobně u pana Musila oceňuji především zaměření na dlouhodobou spolupráci, jeho osobní kontakty/vztahy s jednotlivými pronajímateli a vynikající detailní znalosti regionu i problematiky realitního trhu. Taková spolupráce má pak opravdu přidanou hodnotu a výrazně jej tak posunulje nad obvyklý standard oboru.

Mirek Štýbnar, Olomouc 2010 - 2011

Přes pana Musila jsem realizoval prodej mezonetového bytu v centru Olomouce a setkal jsem se u nej s plne profesionálním přístupem a ochotou. Jeho přístup se mi natolik zalíbil, že jsem jej opět vyhledal při shánění nájemního bytu a měsíc od oslovení jsem již k mé veliké spokojenisti bydlel v pronajaté novostavbě. Po těchto zkusenostech jsem jej neváhal doporučit kamarádovi, který prodával chatu a pan Musil ji do tří měsícu prodal. Nemám co bych vytknul a můžu s klidným srdcem plně doporučit.

Mgr. Martin Loučka, Josef KVAPIL a.s., Olomouc březen - 2011

S panem Musilem jsem se poprvé setkal v roce 2011, kdy naše společnost hledala nové, prostornější a reprezentativnější sídlo. Svým přístupem nasadil vysokou laťku. Působí opravdu jako protiváha velké skupiny "mechanicky" pracujících makléřů. Naslouchá, je připraven vždy hledat řešení, má skutečný přehled a jednání má styl. Netrvalo dlouho a naše firma se stěhovala do nového. Navíc vnímám, že byl navázán dlouhodobý vztah - už několikrát mi pan Musil následně poskytl další konzultace v oblasti realit.

R. Tříska, Olomouc 2009 - 2013

Opakovaně jen ty nejlepší zkušenosti a profesionalita.

Miroslav Žanda, Prostějov 2012 - 2013

Pan realitni makléř nám byl doporučen kamarádem.Bál jsem se jak to bude probíhat,ale tak užasný přístup jsem nečekal.jednalo se o prodej bytu v Prostějově.Žádné přemlouvání tlačení do nečeho nic.Opravdu lidsky přístup.Pokud někdy budeme potřebovat jeho služby strašně rádi se obrátíme na pana Musila.není realitní makléř jako realitní makléř.Profesionál!!!!!

Jan Malík, Olomouc 2012

Požadovaná služba- pronájem bytu proběhla velice rychle, byl vybrán solidní zákazník, dobrá smlouva, vše bez problémů.

Jana Božová, Olomouc 2012

Pan Tomáš Musil nám pomohl zrealizovat koupi i prodej bytu. Byl ochotný, vstřícný, choval se slušně a odvedl kvalitní profesionální práci! Byli jsme s manželem velmi spokojeni! Pokud bychom v budoucnosti potřebovali opět pomoct ohledně nemovitostí, rádi se na něj obrátíme!

David Perůtka, Šternberk 2012

Se službami p.Musila jsem byl velice spokojený. Profesionální chování, znalost a orientace ve své profesi a také ochota přispěli k plné spokojenosti při koupi bytu. Vše proběhlo, aniž bych se musel starat o "papírování", návštěvy katastrálního úřadu a další nepříjemné, čas beroucí aktivity spojené s koupí nemovitosti. Pokud v budoucnu budu potřebovat služby realitního makléře, tak první telefonát bude p.Musilovi.

Zobrazit další (7)
Město / Obec
Druh nemovitosti

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.