Reference

Nic nevypovídá o kvalitě realitní kanceláře více než realizované obchody a pozitivní recenze klientů.


Níže uvádíme několik našich úspěšných realizací.


Prodej
Prodej rodinného domu ve Slavoníně.

Prodej tohoto zánovního domu jsme realizovali v roce 2017 a podařilo se nám jej prodat za vyšší kupní cenu než majitelé původně očekávali.

Prodej paláce, ul. Nábřeží Přemyslovců, Olomouc

V roce 2017 jsme byli oslovení jako jedna z nejlepších realitních kanceláří v Olomouci pro prodej paláce na ulici Nábřeží Přemyslovců v Olomouci. Tento obchod se nám v krátkém časovém horizontu podařilo úspěšně zrealitovat.

Prodej mezonetového bytu ul. Mariánská, Olomouc

Tento luxusní byt jsme prodali v roce 2017 jednalo se o jeden z nejdražších bytů, které se v tomto roce v Olomouci prodávali.

Prodej nadstandardního bytu v centru Olomouce.

Prodej této nemovitosti byl realizován v roce 2015 v rekordně krátkém čase a to za tři pracovní dny od vyinzerování. Obzvláště kladně hodnotíme výborně provedený Home staging.

Prodej rekreační chalupy v Branné

Prodej této rekreační chalupy se uskutečnil v roce 2017, byl úspěšně zrealizován v krátkém časovém horizontu.

Zobrazit další (2)
Reference
Manželé Davidovi, 2020

Dobrý den, chceme touto cestou poděkovat a vyzdvihnout profesionální a přitom empatický přístup paní Ivy Dvořákové z vaší RK. Celá transakce proběhla hladce, bez zbytečných komplikací a pokud se něco málo vyskytlo, podařilo se vše vyřešit konstruktivně a bezodkladně. Důkazem toho je naše další spolupráce. Více takových lidí na svém místě. Děkujeme. Manželé Davidovi.

Sedlářová, 2020

Chtěla bych Vám v této nelehké době napsat pár pozitivních slov, která opravdu nejsou jen frázemi, ale skutečností. Od prvního jednání, kdy jsme se spolu setkali osobně, mi byl Váš přístup velmi sympatický a viděla jsem, že služby poskytované Vaší realitní kanceláří 100% odpovídají tomu, co je uvedeno na webu. Paní Dvořáková je skvělá ve všech směrech. Přístup ke klientovi, ochota, řešení požadavků jak od nájemce, tak ode mě jako pronajímatele, navíc vždy pozitivní přístup a s úsměvem. Doufám, že s paní Dvořákovou budu ještě dlouho spolupracovat, myslím, že máme stejný optimistický přístup a to pak jde všechno samo :-) Přeji Vám pane Musile, aby Vaše realitní kancelář prošla do lepších časů co možná nejlépe.

Erdös, 2020
Dovolte mi vyjádřit velkou spokojenost s realitní poradkyní p.Libuší Dostálovou.
Pronajímám byt, na který splácím hypotéku a opakovaně jsem byl nucen využít služeb
paní Dostálové k mé naprosté spokojenosti. Její vstřícný přístup ke klientovi a profesionální úroveň její práce je pro mne zárukou, že se na ni budu obracet stále, když bude potřeba.
Losert, 2020
Rád bych zhodnotil práci paní Dostálové. Spolupracuji s ní při pronájmu nemovitosti již dlouhou řadu let, což asi samo o sobě vypovídá o jejích kvalitách. Je velice sympatická a komunikativní, vždy ochotně pomůže, poradí ohledně hledaných klientů, o výši nájmů a záležitostí s tím spojených. Budu velice rád, když nám nadále tato skvělá spolupráce vydrží.
Přeji Vám i Vašim kolegům v tomto těžkém období spoustu štěstí, hlavně ale zdraví a sil.
Kolářová, 2020

S paní Libuší Dostálovou spolupracuji pravidelně určitě již více než 10 let a nedovedu si představit lepšího realitního makléře.Paní Dostálová nehledě k tomu,že je velmi příjemná a přirozená,má navíc velmi vytříbenou schopnost empatie,ihned odhadnout klienta a jeho požadavky a najít mu zájemce o jeho realitu zcela "na míru".Je velmi akční,rychlá a pružná s výbornou organizační schopností sladit schůzky a požadavky klienta i zájemce.Dnes po těch letech k ní mám takovou důvěru,že když potřebuji pronajmout byt,zavolám,předám jí klíče a vím,že se dál nemusím o nic starat a vše bude podle mých představ.

Brázdovi, 2020
Je nám potěšením vyjádřit svoje zkušenosti se spoluprací s paní Ivou Dvořákovou, kterou jsme před časem poznali jako realitní makléřku společnosti Musil Reality. Jako nezkušené klienty, v oblasti realit, se nás paní Iva Dvořáková ujala s nevšední vlídností, trpělivostí a profesionalitou. Provedla nás úskalím koupě a prodeje nemovitostí, stejně jako dlouhodobou správou nemovitosti. Vstřícné, flexibilní a zdvořilé jednání společně s obdivuhodnou schopností přesně zhodnotit jednotlivé situace, a také nalézat z nich optimální řešení, nám dávalo a dává klid a jistotu. To vede k plné důvěryhodnosti nejen samé paní makléřky, ale i celé společnosti Musil Reality. Jsme přesvědčeni, že i další, budoucí klienti paní makléřky budou také spokojeni, stejně jako my. Můžeme říct, že paní Iva Dvořáková je důvěryhodná, pracovitá makléřka, která vždy naplní své poslání. K tomu nás opravňují naše pozitivní zkušenosti . 
Luběnová, 2020
S paní makléřkou Libuší Dostálovou se mi velice dobře spolupracuje již řadu let při pronájmu několika bytových jednotek, stran realitních služeb již nikoho jiného nekontaktuji. 
Je vždy ochotná, spolehlivá, usměvavá, v současné době už dobře obeznámená s pronajímanými prostorami, takže má vlastní participace je potřebná zcela minimálně. Vždy ji pouze kontaktuji, že se některý z bytů uvolnil, a v podstatě o vše další se postará bez mé účasti (což je velice pohodlné :-)).Určitě budu spolupráci využívat i nadále!
Jahodová, 2020

Byla jsem spokojena na plný počet bodů s prací p. ing. M. Mistríkové. Velmi děkuji za profesionální a zároveň lidský přístup.

Dadákovi, 2020
Trošičku jste mě zaskočila. Dostálová od Musila, hernajs kdo to je? Pár vteřin a už vím, přece Libuška Ticháková se vdávala. K naší společné spolupráci Vás musím hodnotit na jedničku s hvězdičkou. Staráte se nám o pronájem dvou bytů 1 + kk a ani jedenkrát nelze říci, nevyšlo to, právě naopak. Byty jsou udržovány v čistotě, nejsou stížnosti od sousedů a to podstatné, platby vždy probíhají v daném termínu. Je poznat z vašeho jednání při prohlídkách a následně při výběru nájemce, že máte nejen bohaté zkušenosti, ale jistý dar na odhad lidí. To je něco, co nelze naučit, to je prostě dané.
Pinďáková, 2020
Touto cestou velmi děkuji makléřce paní Libuši Dostálové za zprostředkování koupě bytu a pronájmů bytu v Olomouci vždy v překvapivě krátké době. Dokázala dobře zorganizovat prohlídky našeho bytu a zodpovědět veškeré naše dotazy. Díky její profesionalitě, příjemnému vystupování a spolehlivosti ji vždy ráda doporučím a s důvěrou se na ni i v budoucnosti obrátím.
S pozdravem a snad i brzy na viděnou :-)
Ticháček, Olomouc 2020
Jsem velmi spokojený se službami Vaší realitní kanceláře a s  Vaší realitní makléřkou paní Dvořákovou. Velmi kladně hodnotím u paní Dvořákové kvalitu služeb,přesnost a aktivní přístup k řešení pronájmu naších bytů. Paní Dvořáková  s námi velmi příjemně komunikuje a byl bych rád,kdyby i v dalším období zastupovala Vaší realitní kancelář pro pronájem našich bytů.
Manželé Tománkovi, Olomouc 2020
Ráda bych touto cestou poděkovala a vyjádřila pochvalu paní Ivě Dvořákové, která nám v nedávné době pomohla s pronájmem bytu v Olomouci. Jednání v realitní kanceláři byla velice příjemná, paní Dvořáková vyslechla naše přání a požadavky a podrobně vysvětlila, jak a za jakých podmínek funguje zprostředkování pronájmu. Představila nám činnost vaší realitní kanceláře a vyslechla a zaznamenala i naše přání do budoucna, které se týká nákupu rodinného domu. Ve věci přípravy pronájmu bytu nám byla celou dobu nápomocna a vhodného zájemce našla velmi rychle. Vlastní předání nemovitosti proběhlo lehce ku spokojenosti všech stran. Nyní se již o naši nemovitost nemusíme starat a plně důvěřujeme vašim službám. Na paní Dvořákové si vážíme důslednosti, pečlivosti a především lidského přístupu.
Manželé Sitkovi, 2020
Rádi bychom vyjádřili referenci na makléřku Vaší realitní kanceláře.
Veškerá komunikace probíhá ve velice přátelském duchu. Veškeré dohodnuté
úkoly byly realizovány přesně a v minimálním čase. Paní makléřka je
velice spolehlivá a ochotná poradit. Mile nás překvapilo, že v době, kdy
jsme jednali ohledně pronájmu, tak se věnovala našim telefonátům i
poměrně pozdě večer, v soukromém čase po standardní pracovní době. Velmi
krátce od prvního kontaktu byl byt pronajat a bezproblémové podnájemnici.
Jednání s paní Dvořákovou bylo velice příjemné a doufáme, že bude i
nadále pokračovat ve stejném duchu.
Velice si vážím odborného a profesionálního přístupu paní Ivy Dvořákové, která mi pomohla s realizací pronájmu mého bytu a sjednala se mnou i správu této nemovitosti do budoucna. Jednání s touto paní makléřkou bylo vždy věcné, stručné a kvalifikované, navíc vždy velmi příjemné, lidské a uvolněné. Jakmile budu potřebovat v této oblasti jakoukoliv pomoc či radu, budu se vždy s radostí a úctou obracet na tuto paní makléřku.
Vladimír Sýkora, Olomouc 2011 - 2018

Tomáše Musila mohu vřele doporučit jako opravdového profesionála a také jako člověka.
K první spolupráci došlo v prosinci 2011, kdy jsme potřebovali během týdne najít nové bydlení a odjížděli jsme na dovolenou. Vše klaplo na jedničku a v bytě bydlíme dosud.
Následně - únor 2013 - jsem se na pana Musila obrátil při hledání bytu pro kolegu - opět velmi rychlá akce, během pár dnů několik vhodných nabídek a kolega v bytě bydlí dosud.
V minulém roce jsme také potřebovali urgentně najít skladovací prostory pro firmu. Toto se jeho prostřednictvím podařilo zajistit k naší plné spokojenosti a s ideální dostupností do firmy.
V současné době jsme s panem Musilem v kontaktu ohledně zvažovaného přestěhování firmy do nových prostor a opět jsme měli obratem několik velmi zajímavých nabídek splňujících naše požadavky, ze kterých si tak už pouze stačí vybrat.
Osobně u pana Musila oceňuji především zaměření na dlouhodobou spolupráci, jeho osobní kontakty/vztahy s jednotlivými pronajímateli a vynikající detailní znalosti regionu i problematiky realitního trhu. Taková spolupráce má pak opravdu přidanou hodnotu a výrazně jej tak posunulje nad obvyklý standard oboru.

R. Tříska, Olomouc 2009 - 2013

Opakovaně jen ty nejlepší zkušenosti a profesionalita.

Miroslav Žanda, Prostějov 2012 - 2013

Pan realitni makléř nám byl doporučen kamarádem.Bál jsem se jak to bude probíhat,ale tak užasný přístup jsem nečekal.jednalo se o prodej bytu v Prostějově.Žádné přemlouvání tlačení do nečeho nic.Opravdu lidsky přístup.Pokud někdy budeme potřebovat jeho služby strašně rádi se obrátíme na pana Musila.není realitní makléř jako realitní makléř.Profesionál!!!!!

Jaroslava Halamová, Olomouc 2012

Byla jsem velmi spokojena s prací pana Musila při prodeji mého domu. Vše zařídil, nemusela jsem se o nic starat. Doporučuji.

Jan Malík, Olomouc 2012

Požadovaná služba- pronájem bytu proběhla velice rychle, byl vybrán solidní zákazník, dobrá smlouva, vše bez problémů.

Jana Božová, Olomouc 2012

Pan Tomáš Musil nám pomohl zrealizovat koupi i prodej bytu. Byl ochotný, vstřícný, choval se slušně a odvedl kvalitní profesionální práci! Byli jsme s manželem velmi spokojeni! Pokud bychom v budoucnosti potřebovali opět pomoct ohledně nemovitostí, rádi se na něj obrátíme!

David Perůtka, Šternberk 2012

Se službami p.Musila jsem byl velice spokojený. Profesionální chování, znalost a orientace ve své profesi a také ochota přispěli k plné spokojenosti při koupi bytu. Vše proběhlo, aniž bych se musel starat o "papírování", návštěvy katastrálního úřadu a další nepříjemné, čas beroucí aktivity spojené s koupí nemovitosti. Pokud v budoucnu budu potřebovat služby realitního makléře, tak první telefonát bude p.Musilovi.

Mgr. Martin Loučka, Josef KVAPIL a.s., Olomouc březen - 2011

S panem Musilem jsem se poprvé setkal v roce 2011, kdy naše společnost hledala nové, prostornější a reprezentativnější sídlo. Svým přístupem nasadil vysokou laťku. Působí opravdu jako protiváha velké skupiny "mechanicky" pracujících makléřů. Naslouchá, je připraven vždy hledat řešení, má skutečný přehled a jednání má styl. Netrvalo dlouho a naše firma se stěhovala do nového. Navíc vnímám, že byl navázán dlouhodobý vztah - už několikrát mi pan Musil následně poskytl další konzultace v oblasti realit.

Mirek Štýbnar, Olomouc 2010 - 2011

Přes pana Musila jsem realizoval prodej mezonetového bytu v centru Olomouce a setkal jsem se u nej s plne profesionálním přístupem a ochotou. Jeho přístup se mi natolik zalíbil, že jsem jej opět vyhledal při shánění nájemního bytu a měsíc od oslovení jsem již k mé veliké spokojenisti bydlel v pronajaté novostavbě. Po těchto zkusenostech jsem jej neváhal doporučit kamarádovi, který prodával chatu a pan Musil ji do tří měsícu prodal. Nemám co bych vytknul a můžu s klidným srdcem plně doporučit.

Zobrazit další (20)
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Jaká je situace na trhu bydlení v Olomouci?

  22.02.2021

  Víte, jaký je prozatímní dopad epidemie koronaviru na vývoj cen nemovitostí? A jaké ceny můžete očekávat při hledání bydlení v Olomouci? Přečtěte si nejnovější článek od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.