Vážený kliente,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která Musil reality, realitní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Bereme současnou situaci velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili našim klientům dosavadní servis.

Kromě opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši makléři nyní pracují vzdáleně z domova, tedy on line a na telefonu. Osobní setkání se snažíme minimalizovat, stejně jako osobní kontakt při prohlídkách nemovitostí, které v těchto těžkých dnech provádíme za přísných hygienických opatřeních. Tyto vám sdělí makléř, kterého budete se žádostí o prohlídku kontaktovat.

Věříme, že se situace brzy zlepší a komunikace s našimi klienty bude pokračovat v nejvyšším kvalitativním standardu na jaký jste byli u Musil reality zvyklí.

Za tým Musil reality
Tomáš Musil

O nás

Jsme rodinná firma, sehraný tým, na který se můžete spolehnout již od roku 2003.

Naším posláním je poskytovat profesionální, odborný, kompletní a také příjemný servis ve všech oblastech souvisejících s realitami. Chceme prostřednictvím našich produktů, služeb a zejména naším osobním přístupem ke klientům zvýšit úroveň realitního trhu a také pověsti realitního poradce vůbec.

Cílem je spokojený klient v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference jeho přátelům a rodině.

Poskytujeme pravý „plný servis“ spočívající v poskytování opravdových komplexních služeb v realitách. Dnes již mnoho realitních kanceláří nabízí prodej nemovitosti, její financování, právní služby atd.. My ale za opravdový „plný servis“ považujeme služby v každé oblasti, která s realitami souvisí. Takže i investice do nemovitostí, jejich financování, správu, pomoc a kontrolu při stavební činnosti, pomoc a služby při koupi nemovitosti, kterou si sami vyhlédnete a další. Samozřejmostí je právní servis a poradenství ve všech těchto oblastech.

Svým a novým klientům nabízíme opravdové specialisty a profesionály působící v oboru i desítky let. Na každý náš produkt i činnost máme specialistu, který svým profesním zaměřením na jeden obor garantuje maximální výsledky a výkon ve prospěch klienta.

Myslíme si, že kvalitní realitní služby vůbec nesouvisí s velikostí realitní kanceláře. Je to spíše o lidech, jednotlivcích, kteří s klientem komunikují. Díky našemu osobnímu přístupu ke každému klientovi můžeme jednotlivým obchodním případům věnovat vyšší péči a kvalitnější servis.

Záměrem Musil reality je být jasnou volbou jak pro naše stávající, tak nové zákazníky, kteří řeší jakoukoliv otázku související s nemovitostmi.

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Proč ceny nemovitostí neustále rostou a co na to hypotéky?

  15.11.2019

  Proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na to se podíváme v následujícím článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Jak poznám dobrou realitní kancelář?

  31.10.2019

  Víte, jak zaručeně poznáte dobrou realitní kancelář? Na to vám v Musil Reality odpovíme v následujícím článku.

 • Jak nejlépe prodat mou nemovitost?

  08.04.2014

  Tuto otázku si pokládá každý, který se ocitne před tímto zásadním rozhodnutím. Variant je většinou více, od vlastních pokusů až po oslovení realitních kanceláří.....

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.