Jsme rodinná firma, sehraný tým, na který se můžete spolehnout již od roku 2003.

Naším posláním je poskytovat profesionální, odborný, kompletní a také příjemný servis ve všech oblastech souvisejících s realitami. Chceme prostřednictvím našich produktů, služeb a zejména naším osobním přístupem ke klientům zvýšit úroveň realitního trhu a také pověsti realitního poradce vůbec.

Cílem je spokojený klient v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference jeho přátelům a rodině.

Poskytujeme pravý „plný servis“ spočívající v poskytování opravdových komplexních služeb v realitách. Dnes již mnoho realitních kanceláří nabízí prodej nemovitosti, její financování, právní služby atd.. My ale za opravdový „plný servis“ považujeme služby v každé oblasti, která s realitami souvisí. Takže i investice do nemovitostí, jejich financování, správu, pomoc a kontrolu při stavební činnosti, pomoc a služby při koupi nemovitosti, kterou si sami vyhlédnete a další. Samozřejmostí je právní servis a poradenství ve všech těchto oblastech.

Svým a novým klientům nabízíme opravdové specialisty a profesionály působící v oboru i desítky let. Na každý náš produkt i činnost máme specialistu, který svým profesním zaměřením na jeden obor garantuje maximální výsledky a výkon ve prospěch klienta.

Myslíme si, že kvalitní realitní služby vůbec nesouvisí s velikostí realitní kanceláře. Je to spíše o lidech, jednotlivcích, kteří s klientem komunikují. Díky našemu osobnímu přístupu ke každému klientovi můžeme jednotlivým obchodním případům věnovat vyšší péči a kvalitnější servis.

Záměrem Musil reality je být jasnou volbou jak pro naše stávající, tak nové zákazníky, kteří řeší jakoukoliv otázku související s nemovitostmi.

Zadejte alespoň tři znaky