O nás

Jsme rodinná firma, sehraný tým, na který se můžete spolehnout již od roku 2003.

Naším posláním je poskytovat profesionální, odborný, kompletní a také příjemný servis ve všech oblastech souvisejících s realitami. Chceme prostřednictvím našich produktů, služeb a zejména naším osobním přístupem ke klientům zvýšit úroveň realitního trhu a také pověsti realitního poradce vůbec.

Cílem je spokojený klient v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference jeho přátelům a rodině.

Poskytujeme pravý „plný servis“ spočívající v poskytování opravdových komplexních služeb v realitách. Dnes již mnoho realitních kanceláří nabízí prodej nemovitosti, její financování, právní služby atd.. My ale za opravdový „plný servis“ považujeme služby v každé oblasti, která s realitami souvisí. Takže i investice do nemovitostí, jejich financování, správu, pomoc a kontrolu při stavební činnosti, pomoc a služby při koupi nemovitosti, kterou si sami vyhlédnete a další. Samozřejmostí je právní servis a poradenství ve všech těchto oblastech.

Svým a novým klientům nabízíme opravdové specialisty a profesionály působící v oboru i desítky let. Na každý náš produkt i činnost máme specialistu, který svým profesním zaměřením na jeden obor garantuje maximální výsledky a výkon ve prospěch klienta.

Myslíme si, že kvalitní realitní služby vůbec nesouvisí s velikostí realitní kanceláře. Je to spíše o lidech, jednotlivcích, kteří s klientem komunikují. Díky našemu osobnímu přístupu ke každému klientovi můžeme jednotlivým obchodním případům věnovat vyšší péči a kvalitnější servis.

Záměrem Musil reality je být jasnou volbou jak pro naše stávající, tak nové zákazníky, kteří řeší jakoukoliv otázku související s nemovitostmi.

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.