Kontakty

Náš tým

Jsme rodinná firma, sehraný tým, na který se můžete spolehnout již od roku 2003. Našim cílem je spokojený klient v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference k jeho přátelům a rodině.

Pokud máte zájem o některou z námi nabízených nemovitostí, kontaktujte prosím makléře, jehož kontakt je u dané nemovitosti uveden, nebo použijte níže uvedené kontakty.

Rádi se s Vámi setkáme i osobně a to v naší nově zbudované kanceláři na ulici Rooseveltova 242/27 v Olomouci. Naši kancelář najdete velmi jednoduše, nachází se v přízemí domu a je označena velkým logem Musil reality. 

Parkování je pro Vás zajištěno přímo ve dvoře domu.

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

* Pokud máte nějakou referenci nebo stížnost, kterou nám chcete sdělit, kontaktujte prosím vedení kanceláře, pana Tomáše Musila.

Musil Reality
Rooseveltova 242/27
77900 Olomouc

Telefon
+420 606 686 066

WEB
www.musilreality.cz

E-mail
info@musilreality.cz

Map

Makléři

Tomáš Musil

realitní poradce
vedení společnosti

tomas@musilreality.cz
+420 606 686 066
www.musil-tomas.cz

Iva Dvořáková

vedení realitní kanceláře,
realitní poradce

dvorakova@musilreality.cz
+420 773 130 525

Ing. Mária Mistriková

Realitní poradce

mistrikova@musilreality.cz
+420 602 230 968

Libuše Dostálová

realitní poradce

dostalova@musilreality.cz
+420 777 040 547

Lukáš Prokop

Realitní poradce

prokop@musilreality.cz
+420 606 102 402

Financování a pojištění nemovitostí

Lucie Musilová

financování nemovitostí, pojištění nemovitostí
hypoteční specialista

tomankova.ol@email.cz
+420608303405

Advokát a účetní

Dalibor Lachman

advokát

daliborlachman@seznam.cz
+420777723407

Marcela Abesková

účetní

abeskova@email.cz
+420777208689

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš telefon *
Váš e-mail *
Vaše zpráva *
Jste robot?

Souhlasím, aby společnost Musil Reality jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři za účelem zodpovězení dotazu. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.