Vážený kliente,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která Musil reality, realitní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Bereme současnou situaci velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili našim klientům dosavadní servis.

Kromě opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši makléři nyní pracují vzdáleně z domova, tedy on line a na telefonu. Osobní setkání se snažíme minimalizovat, stejně jako osobní kontakt při prohlídkách nemovitostí, které v těchto těžkých dnech provádíme za přísných hygienických opatřeních. Tyto vám sdělí makléř, kterého budete se žádostí o prohlídku kontaktovat.

Věříme, že se situace brzy zlepší a komunikace s našimi klienty bude pokračovat v nejvyšším kvalitativním standardu na jaký jste byli u Musil reality zvyklí.

Za tým Musil reality
Tomáš Musil

Nabízíme k prodeji prostorově velkoryse řešeného bytu o dispozici 3+kk v Olomouci.

Nabízíme k prodeji krásný nadstandardní byt 3+kk v Olomouci, nacházející se na ulici Horní Lán s výborným dispozičním uspořádáním. Nemovitost se nachází ve 4. patře cihlového domu bez výtahu a má výměru 78,6 m2. Denní část se skládá z obývacího pokoje, na který navazuje kuchyňský kout. Z obývacího pokoje je vstup francouzským oknem na terasu o výměře cca 20 m2, která nabízí výhled do okolí. Ložnice a dětský pokoj jsou samostatně odděleny. Výhodou bytu je také prostorná koupelna, která disponuje sprchovým koutem, vanou a WC. V chodbě se nachází šatna. Na zemi v obytných místnostech je položena plovoucí podlaha, v ostatních místnostech je položena dlažba. Dveře i zárubně jsou dřevěné. Předmětem prodeje je také zděný sklep, který se nachází v suterénu domu. V okolí veškerá občanská vybavenost - škola, dětské školky, velké obchodní centrum, lékaři, MHD, aquapark, apod. Novým majitelům je k dispozici garážové stání, které je zahrnuto v ceně. Jedná se o velmi žádanou lokalitu. Doporučujeme prohlídku tohoto krásného bytu. Cena 4.990.000 Kč + provize RK.
Město Olomouc Ulice Horní lán Typ Prodej
Kategorie Byty Druh objektu Cihlová Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C - úsporná    
Cena nemovitosti 4.990.000,- Kč
za nemovitost

Iva Dvořáková

vedení realitní kanceláře,
realitní poradce

dvorakova@musilreality.cz
+420 773 130 525

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Proč ceny nemovitostí neustále rostou a co na to hypotéky?

  15.11.2019

  Proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na to se podíváme v následujícím článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Jak poznám dobrou realitní kancelář?

  31.10.2019

  Víte, jak zaručeně poznáte dobrou realitní kancelář? Na to vám v Musil Reality odpovíme v následujícím článku.

 • Jak nejlépe prodat mou nemovitost?

  08.04.2014

  Tuto otázku si pokládá každý, který se ocitne před tímto zásadním rozhodnutím. Variant je většinou více, od vlastních pokusů až po oslovení realitních kanceláří.....

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.