Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí v obci Bartoňov u Rudy nad Moravou

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí v obci Bartoňov u Rudy nad Moravou. Pozemek a zahrada o celkové výměře 798m2. Dispoziční řešení 2+1, obytná plocha 188m2. Dům je v původním stavu. Eternitová střecha, kastlová okna. V obci naveden plyn možnost připojení. Vodovodní přípojka se bude řešit v roce 2021. V přízemí se nachází vstupní chodba, která vede do hlavní místnosti s malým kuchyňským koutem a jednoho pokoje. Vytápění krbovými kamny. Suché WC. Součástí domu je velká půda, šopa a udržovaná zahrada s potůčkem. Vhodné pro rekreaci. V blízkosti obec Ruda nad Moravou (4km) s výbornou občanskou vybaveností (obchody, pošta, škola). Výborná dostupnost k vlakové zastávce. V okolí krásné, čisté lesy pro milovníky houbaření, sjezdovka, rozhledny, termály Losiny (14km). Oblast vhodná pro rodinné výlety, cyklistiku a další sportovní akce. Oblíbená turistická oblast (Dolní stráně 23km, zámek Velké Losiny 14km). Cena 790.000,- Kč + provize RK
Město Ruda nad Moravou Typ Prodej Kategorie Rekreační objekty
Druh objektu Cihlová Stav objektu Před rekonstrukcí Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Cena nemovitosti 790.000,- Kč
za nemovitost

Ing. Mária Mistriková

Realitní poradce

mistrikova@musilreality.cz
+420 602 230 968

Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.