Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí v obci Bartoňov u Rudy nad Moravou

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí v obci Bartoňov u Rudy nad Moravou

Prodáno / pronajmuto
Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí v obci Bartoňov u Rudy nad Moravou. Pozemek a zahrada o celkové výměře 798m2. Dispoziční řešení 2+1, obytná plocha 188m2. Dům je v původním stavu. Eternitová střecha, kastlová okna. V obci naveden plyn možnost připojení. Vodovodní přípojka se bude řešit v roce 2021. V přízemí se nachází vstupní chodba, která vede do hlavní místnosti s malým kuchyňským koutem a jednoho pokoje. Vytápění krbovými kamny. Suché WC. Součástí domu je velká půda, šopa a udržovaná zahrada s potůčkem. Vhodné pro rekreaci. V blízkosti obec Ruda nad Moravou (4km) s výbornou občanskou vybaveností (obchody, pošta, škola). Výborná dostupnost k vlakové zastávce. V okolí krásné, čisté lesy pro milovníky houbaření, sjezdovka, rozhledny, termály Losiny (14km). Oblast vhodná pro rodinné výlety, cyklistiku a další sportovní akce. Oblíbená turistická oblast (Dolní stráně 23km, zámek Velké Losiny 14km). Cena 790.000,- Kč + provize RK
Ing. Mária Mistríková
Ing. Mária Mistríková
realitní poradce

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí v obci Bartoňov u Rudy nad Moravou. Pozemek a zahrada o celkové výměře 798m2. Dispoziční řešení 2+1, obytná plocha 188m2. Dům je v původním stavu. Eternitová střecha, kastlová okna. V obci naveden plyn možnost připojení. Vodovodní přípojka se bude řešit v roce 2021. V přízemí se nachází vstupní chodba, která vede do hlavní místnosti s malým kuchyňským koutem a jednoho pokoje.

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí

Vytápění krbovými kamny. Suché WC. Součástí domu je velká půda, šopa a udržovaná zahrada s potůčkem. Vhodné pro rekreaci. V blízkosti obec Ruda nad Moravou (4km) s výbornou občanskou vybaveností (obchody, pošta, škola). Výborná dostupnost k vlakové zastávce. V okolí krásné, čisté lesy pro milovníky houbaření, sjezdovka, rozhledny, termály Losiny (14km). Oblast vhodná pro rodinné výlety, cyklistiku a další sportovní akce. Oblíbená turistická oblast (Dolní stráně 23km, zámek Velké Losiny 14km). Cena 790.000,- Kč + provize RK

Prodej chalupy v krásném a klidném prostředí

Prodej kompletně zrekonstruovaného a plně vybaveného cihlového bytu 3+kk, Ulice Norská, Olomouc (kratší verze, pokud bude potřeba: prodej cihlového bytu 3+kk po kompletní rekonstrukci na ulici Norská v Olomouci)

Byt se nachází v prvním patře udržovaného cihlového domu po kompletní revitalizaci. Celková výměra je 77 m2 o dispozici 3+kk. K bytu náleží velký zděný sklep o výměře cca 8 m2.

Jednotka prošla rozsáhlou a kompletní rekonstrukcí včetně změny dispozice a zbourání jedné stěny. V bytě nezůstalo nic původního. Kvůli snížení hluku v bytě a snížení prostupu zvuků stěnami, byla zdvojeny zdi, které sousedí se sousedem na patře. Vše úplně nové ve staří do jednoho roku. Prodej včetně veškerého vnitřního vybavení, jako kuchyňská linka s inteligentními spotřebiči s ovládáním přes mobil, elektricky nastavitelné sedací soupravy, vestavěných skříní na míru v celém bytě, kvalitního nábytku, postelí, světel atd. Byt je určen k okamžitému nastěhování bez nutnosti jakýchkoliv úprav nebo rekonstrukcí. Vhodné jak pro náročného, konečného vlastníka, který hledá kvalitně zrekonstruovaný byt ve stavu novostavby, avšak ve starší cihlové zástavbě, která je ve výborné a klidné lokalitě, tak pro investici za účelem dalšího pronájmu kompletně vybaveného bytu na vysoké úrovni. Případný pronájem bytu kvalitním nájemníkem vám zdarma zajistíme.

Byt ihned k dispozici včetně veškerého vybavení.

Cena: 6.490.000,-Kč + provize RK 

Město
Ruda nad Moravou

Zadejte alespoň tři znaky