Prodej kompletně zrekonstruovaného a plně vybaveného cihlového bytu 3+kk, Ulice Norská, Olomouc

Prodej kompletně zrekonstruovaného a plně vybaveného cihlového bytu 3+kk, Ulice Norská, Olomouc

6 490 000 Kč
3+kk
78 m2

Byt se nachází v prvním patře udržovaného cihlového domu po kompletní revitalizaci. Celková výměra je 77 m2 o dispozici 3+kk. K bytu náleží velký zděný sklep o výměře cca 8 m2. Jednotka prošla rozsáhlou a kompletní rekonstrukcí včetně změny dispozice a zbourání jedné stěny. V bytě nezůstalo nic původního. Kvůli snížení hluku v bytě a snížení prostupu zvuků stěnami, byla zdvojeny zdi, které sousedí se sousedem na patře. Vše úplně nové ve staří do jednoho roku. Prodej včetně veškerého vnitřního vybavení, jako kuchyňská linka s inteligentními spotřebiči s ovládáním přes mobil, elektricky nastavitelné sedací soupravy, vestavěných skříní na míru v celém bytě, kvalitního nábytku, postelí, světel atd. Byt je určen k okamžitému nastěhování bez nutnosti jakýchkoliv úprav nebo rekonstrukcí. Vhodné jak pro náročného, konečného vlastníka, který hledá kvalitně zrekonstruovaný byt ve stavu novostavby, avšak ve starší cihlové zástavbě, která je ve výborné a klidné lokalitě, tak pro investici za účelem dalšího pronájmu kompletně vybaveného bytu na vysoké úrovni. Případný pronájem bytu kvalitním nájemníkem vám zdarma zajistíme. Byt ihned k dispozici včetně veškerého vybavení. Cena: 6.490.000,-Kč + provize RK

Tomáš Musil
Tomáš Musil
realitní poradce / vedení společnosti

Lokalita

Ulice Norská v Olomouci je jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro bydlení v Olomouci. Je přímo na tramvaji s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností. Do historického centra Olomouce je to cca 20 minut pěší chůzí, nebo 5 minut tramvají.

V lokalitě je množství vzrostlé zeleně, zajišťující jak stín v horkých létech, tak dostatečné soukromí, protože na sousední domy není téměř vidět. Vzdálenost mezi domy je tak velká, že při současném trendu developerské výstavby by se mezi stávající domy vešel klidně další dům. Mezi domy se nachází příjemné posezení a někde i dětská hřiště, nebo písek. Lokalita je bez jakékoliv hlavní silnice v těsném sousedství, takže zde není velký provoz aut. Samotná ulice se nepoužívá jako průjezdní, nebo např. jako zkratka. Celá lokalita ulice Norské je považována za klidné bydlení. Na ulici se dá poměrně dobře zaparkovat. Malé množství bytů v domě.

Rekonstrukce

Byt prošel náročnou rekonstrukcí, která trvala cca 19 měsíců a byla ukončena v únoru 2021. Nové podlahy i stropy, zesílení sousedních zdí i podlahy, nová elektřina i rozvody vody a tepla, nové radiátory včetně rozvodů ve zdech, sádrové omítky, atypický nábytek na míru včetně vestavěných skříní atd. Celková cena rekonstrukce včetně vybavení byla cca 2.mio Kč.

Ze starého, původního, cihlového bytu s nemoderní dispozicí 3+1 a malými pokoji, karmou, mini koupelnou atd. se stala moderní bytová jednotka s důrazem na světlo a prostor.

Docílilo se toho spojením původního obývacího pokoje s ložnicí. Původní dělící stěna byla na základě statického posudku zbourána. Oba pokoje se tím plně propojily a vznikl velký a světlý obývací pokoj, do kterého byla zasazena moderní kuchyňská linka s inteligentními spotřebiči, které lze ovládat i přes internet. Na druhém konci obývacího pokoje se nyní nachází pracovní prostor pro home office. Z původní kuchyně vznikl dětský pokoj. Obě ložnice, tedy dětský pokoj i ložnice rodičů jsou situovány na východ, kdežto obývací pokoj má západní orientaci. Největší změna se udála v koupelně, která byla zvětšena o původní chodbu. Bylo zřízeno i samostatné WC a vznikl i okny odvětrávaný prostor na sušičku a myčku. Koupelna je v moderníma praktickém wellness stylu. Byt se prodává včetně veškerého vybavení, které je ještě v záruce.

Město
Olomouc
Ulice
Norská
Plocha
78 m2
Obytná plocha
78 m2
Velikost
3+kk
Vlastnictví
Osobní
Podlaží
1. patro
Konstrukce budovy
Cihlová
Třída náročnosti
C - úsporná

Zadejte alespoň tři znaky