Prodáno

Prodej luxusní chalupy po kompletní rekonstrukci v obci Nedvězí-Rohle u Mohelnice.

Prodej luxusní chalupy-rodinného domu po kompletní rekonstrukci v obci Nedvězí-Rohle u Mohelnice. Zděná chalupa je ve vynikajícím technickém stavu, v roce 2012 prošla kompletní rekonstrukcí. Nová fasáda, stylové interiéry, podlahy, omítky, okna, topení, koupelna voda atd. Vše zánovní a bez nutnosti dalších investic. Dispoziční řešení domu je 4+1, kdy v přízemí se nachází vstupní předsíň, obývací pokoj, obytná kuchyně, menší ložnice, nová koupelna, samostatné WC s technickou komorou a spíž. V patře jsou pak dvě velké ložnice a šatna. Celková obytná plocha cca 150 m2. Dům je vytápěn stylovými kamny na dřevo a elektro kotlem, který lze ovládat na dálku pomocí mobilního telefonu. Pod domem menší sklep. Kolem domu se rozprostírá pečlivě udržovaná zahrada a vlastní pozemky o celkové výměře 2.547 m2. Celý pozemek je oplocen a lemován vzrostlou zelení, na pozemku krásné vzrostlé stromy. Brána s dálkovým ovládáním + vlastní parkoviště pro hosty mimo zahradu. Na zahradě se nachází velká pergola, dvě šopy, dětské hřiště, trampolína a zapuštěný bazén vyhřívaný tepelným čerpadlem. V trávníku je instalována automatická závlaha. Objekt napojen na zabezpečovací zařízení. Krásná chalupa vhodná i k trvalému bydlení po kompletní rekonstrukci na výborném a klidném místě, mimo jakoukoliv komunikaci. V obci restaurace s dětským hřištěm a obchod. Doporučujeme pro rodiny s dětmi, nebo k trvalejšímu bydlení. Olomouc 50 km, cca 30 minut jízdy autem. Mohelnice 11 km, Zábřeh 15 km, Šumperk 20 km. Krásná nemovitost bez jediné chyby a bez nutnosti dalších investic. Prodej z rodinných důvodů. Více informací u makléře.
Město Rohle Typ Prodej Kategorie Rekreační objekty
Druh objektu Cihlová Stav objektu Po rekonstrukci Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.