Prodáno

Prodej luxusního, zánovního a kompletně vybaveného rodinného domu s garáží a zahradou v Olomouci.

Prodej luxusního, zánovního a kompletně vybaveného rodinného domu s garáží a zahradou v Olomouci. Dům se nachází na ulici Rudolfa Smahela v Olomouci a to ve velmi klidné lokalitě mimo jakoukoliv rušnou silnici, téměř na konci slepé ulice, tedy s minimálním provozem okolo domu. Jedná se o zděnou novostavbu s izolační fasádou, kolaudovanou v roce 2013 a nacházející se v nezáplavové zóně města. K domu se prodává pozemek o celkové výměře 358 m2. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk o obytné ploše 130 m2. V přízemí velkoryse řešený, prosluněný obývací pokoj s luxusní kuchyní se značkovými spotřebiči, technická místnost, komora, přízemní šatna a WC. V patře pak tři neprůchozí ložnice, komora, koupelna a další obrovská šatna navazující na největší ložnici v patře. Vedle domu prostorná dvougaráž o ploše 40 m2, před níž je možné parkování dalších dvou vozů na vlastním pozemku. Za domem je terasa přístupná také z obývacího pokoje a vzorně udržovaná okrasná zahrada. Celý interiér domu byl řešen známým architektonickým studiem přímo na míru. Dům se prodává včetně veškerého vnitřního vybavení, které je prakticky nové, protože dům nebyl téměř obýván. Velmi praktické a moderní dispoziční řešení se vkusným, luxusním vybavením. V přízemí domu podlahové vytápění, v ložnicích radiátory. V obývacím pokoji rekuperace vzduchu. Předokenní rolety na všech oknech, zabezpečovací systém atd. Při výstavbě domu a jeho vybavování se kladl důraz na kvalitu provedení, praktičnost použitých materiálů a technologií a na moderní čistý design. Velmi pěkný, kompletně vybavený a reprezentativní dům ve výborné lokalitě přímo na MHD prodávaný z rodinných důvodů. Ideální nemovitost pro náročného zájemce, který nechce již nic dalšího na domě řešit a zařizovat a chce se jen se nastěhovat. Doporučujeme prohlídku. Informace o ceně v RK
Město Olomouc Ulice Rudolfa Smahela Typ Prodej
Kategorie Rodinné domy Druh objektu Cihlová Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost B - velmi úsporná    
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.