Prodáno

Prodej nadstandardního domu v Olomouci o třech bytových jednotkách s okrasnou zahradou

Nabízíme k prodeji nadstandardní, prostorově velkoryse řešený rodinný dům v lukrativní části Olomouce. Dům byl postaven v roce 1996, v roce 2013 proběhla rozsáhlá rekonstrukce. V přízemí domu najde nový majitel byt o dispozici 5+1 o výměře úctyhodných cca 157m2. Součástí tohoto bytu je samozřejmě koupelna a WC zvlášť, kuchyně, hala, 3x ložnice, prostorný obývací pokoj a zimní zahrada se vstupem na udržovanou okrasnou zahradu. Na zahradě krb, udírna a příjemné posezení. V obytném podkroví byt 2+kk o výměře cca 108m2 s prostornou koupelnou, vlastním plynovým kotlem a klimatizací. Střešní okna Velux. Vzhledem ke standardu v jakém byl rekonstruován suterén domu, je možné i tento prostor trvale obývat. Dispozičně je řešen jako 3+1 s výměrou cca 127m2 a s kompletním sociálním zázemím. Výhodou suterénu je zde zbudovaný krb, u kterého si po náročném dni můžete odpočinout. Vhodné pro početnější rodinu nebo pro kombinaci bydlení a pronajímání. Jedno garážové stání v suterénu domu + jedna garáž přilehlá k domu + 4 parkovací stání na vlastním pozemku + vjezd ze zadní části na pozemek. Doporučujeme prohlídku tohoto jedinečného domu. PENB není dosud vyhotoven, proto uvádíme třídu G. Na přání majitele nejsou uveřejněny fotky interiéru. Pro více informací nás kontaktujte.
Město Olomouc Ulice Járy da Cimrmana Typ Prodej
Kategorie Rodinné domy Druh objektu Cihlová Stav objektu Po rekonstrukci
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná    
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.