Prodej novostavby RD v Olomouci-Nemilanech

Prodej novostavby RD v Olomouci-Nemilanech

Prodáno / pronajmuto

V klidné městské části Olomouc-Nemilany, mimo hlavní, obecní komunikaci pro vás dokončujeme výstavbu 6. kvalitních cihlových domů s obytnou plochou 132 m2, dispozičním řešením 4+kk s terasou, dvěma koupelnami, šatnou a zděnou garáží.

Projekt navazuje na dokončenou, velmi žádanou výstavbu 15 rodinných domů podobného typu, která je již vyprodána a obydlena novými spokojenými vlastníky.

Výstavba již byla zahájena, kolaudace do 07/2011 V ceně každého domu je zahrnut vlastní pozemek o výměře od 300 do 450 m2, velká zděná garáž s vraty na dálkové ovládání a skladovacím prostorem. Standardy vnitřního provedení , jako podlahové vytápění,...

Celý popis

Výstavba nových 6. domů byla zahájena v Červenci 2012. Kolaudace prodaných domů proběhla na Podzim roku 2013 Volné poslední dva domy, kterou mohou být dokončeny do cca 3.měsíců.

Výstavba se, zejména díky své atraktivní lokalitě a příznivé ceně, těší z velkého zájmu kupujících. V ceně každého domu je zahrnut vlastní pozemek o výměře od 384 m2 do 402 m2, velká zděná garáž s vraty na dálkové ovládání a skladovacím prostorem. U všech domů terasa za domem. Standardy vnitřního provedení jsou také zahrnuty v ceně a nemají v této cenové kategorii konkurenci.

Lokalita:

Nemilany se nachází na Jižním okraji města Olomouce a jsou jednou z nejoblíbenějších lokalit pro klidné bydlení přímo v Olomouci. Úplná občanská vybavenost, pravidelné autobusové spojení MHD, vlaková zastávka, výborné napojení na dálnici Praha-Ostrava a klidná nezáplavová oblast, to jsou hlavní výhody bydlení v Nemilanech. Klid a atmosféra bydlení na vesnici a přitom ve městě, to jsou Nemilany.

Cena 3.968.000,-Kč včetně DPH, garáže, terasy a oploceného pozemku!

Tomáš Musil
Tomáš Musil
realitní poradce / vedení společnosti
Město
Olomouc
Ulice
Nemilany

Zadejte alespoň tři znaky