Prodáno

Prodej pěkného, zánovního rodinného domu s velkou zahradou ve Štěpánově u Olomouce

Prodej pěkného, zánovního rodinného domu s velkou zahradou ve Štěpánově u Olomouce. Kvalitně postavený, celo podsklepený, cihlový dům s izolační fasádou byl kolaudován v roce 2004. V suterénu domu se nachází prostorná dvou garáž, prádelna, kotelna a další prostory pro technické zázemí domu. V přízemí najdeme prostornou kuchyni s jídelnou, obývací pokoj a první koupelnu s WC a sprchovým koutem. V patře jsou pak tři ložnice a prostorná koupelna s WC a velkou vanou. Celková výměra prodávaných pozemků činní 564 m2. Kolem domu se rozprostírá krásně udržovaná zahrada s pergolou a kůlnou na kterou je možný vjezd autem. K zavlažování zahrady se využívá vlastní studna. Před domem parkování na vlastním pozemku pro čtyři až pět aut. Dům je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem, dále je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Celo cihlový dům, zateplený izolační fasádou. Náklady na plyn cca 2.000,-Kč/měs. pro čtyřčlennou rodinu. Olomouc 10 km, cca 10 min autem. Výborné dopravní spojení. V obci veškerá občanská vybavenost. Dům je situován v klidné části obce mimo hlavní komunikaci a v blízkosti vlakového nádraží. Velmi pěkný, kvalitně postavený, prostorný dům s velkou zahradou v klidné lokalitě obce prodávaný z rodinných důvodů. Dům bude volný nejdříve ke konci Června 2020. PENB zatím nedodán, proto uvedena energetická třída G. Cena: 4.950.000,-Kč + provize RK
Město Štěpánov Ulice Nadjezdová Typ Prodej
Kategorie Rodinné domy Druh objektu Cihlová Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná    
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.