Prodej rodinného domu se zahradou a garáží v žádané lokalitě na Sv. Kopečku u Olomouce

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží v žádané lokalitě na Sv. Kopečku u Olomouce

5 990 000 Kč
4+kk
250 m2

Prodej rodinného domu se zahradou a garáží v žádané lokalitě na Sv. Kopečku u Olomouce, vedle Wolkerovy vily. Pozemek má rozlohu 294 m2, z toho je zastavěná část cca 148 m2. K domu náleží také garáž naproti domu s rozlohou 30 m2. Přízemí domu sestává 4 místnosti a koupelnu s toaletou. V patře se nacházejí další 4 místnosti, koupelna a samostatná toaleta. Podkroví domu nabízí prostornou půdu. Dům je částečně podsklepený, zdivo je místy z vepřovice a místy cihlové. Stropy jsou z palachu. Elektřina po celém domě je v hliníku. K vytápění domu je využíván plynový kotel, případně také elektrický kotel. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Dům je v původním stavu vhodný k rekonstrukci. Novému majiteli nabídne bydlení v malebné a žádané lokalitě. Bazilika Navštívení Panny Marie 2 minuty chůze, Zoo Olomouc 8 minut chůze. Pravidelné spoje do Olomouce. V okolí veškerá občanská vybavenost obchody, pošta, restaurace, MŠ, ZŠ Přilehlé lesy nabízí turistické, cyklo i běžkařské trasy. Cena: 5.990.000,- Kč PENB G - nebyl dodán Srdečně Vás zveme na prohlídku.

Tomáš Musil
Tomáš Musil
realitní poradce / vedení společnosti

Oblíbená lokalita

Jednou z hlavních výhod tohoto domu je jeho umístění. Nachází se na konci klidné, slepé ulice, hned vedle vily Jiřího Wolkera. Z oken domu je krásný výhled na Baziliku Navštívení Panny Marie i na Olomouc. Zoo se nachází jen 8 minut od domu běžnou chůzí. Okolní lesy nabízení turistické, běžkařské a cyklo trasy. Bydlení na Sv. Kopečku má své kouzlo.

Bezproblémové parkování

Přímo před domem je k dispozici suché garážové stání. Díky jeho umístění je možné využít prostor před vjezdem jako druhé parkovací stání.

Prostor pro relaxaci

Zahrada za domem přinese novému majiteli dostatek prostoru pro relaxaci bez větší náročnosti na údržbu.

Město
Olomouc
Ulice
Krejčího
Plocha
148 m2
Obytná plocha
250 m2
Velikost
4+kk
Konstrukce budovy
Smíšená
Topení
Lokální plynové
Třída náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Zadejte alespoň tři znaky