Prodáno

Prodej rodinného domu V Sedlnicích

Prodej novostavby rodinného domu na pěkném, klidném místě v obci Sedlnice. Jedná se o zděný, samostatně stojící dům se zděnou garáží, zastřešenou terasou a vyhřívaným bazénem. Dispoziční řešení je 4+kk se dvěma koupelnami a o obytné ploše 130 m2. K domu náleží krásná, zahradníkem udržovaná zahrada o celkové výměře cca 500 m2. V přízemí je velký obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně s jídelnou, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. V podkroví se pak nachází dvě ložnice a koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn podlahovým topením z plynového kotle. Voda z vlastní studny i z obecního vodovodu. Celkově zatepleno-velmi nízké náklady na bydlení (do 3.500,-Kč včetně elektřiny). Vlastní čistička odpadu. Bazén před domem vyhřívaný tepelným čerpadlem. U domu garáž o zastavěné ploše cca 40 m2 s další technickou místností v podkroví. Vedle garáže pergola pro parkování a další dvě parkovací místa za plotem. Na zahradě za domem zahradní domek a druhá nezastřešená terasa se vstupem z obývacího pokoje. Pěkný, nový dům. Vhodné i jako luxusní, rekreační nemovitost. Vynikající cena pod náklady výstavby! Nutno vidět.

Cena: 3.490.000,-Kč

Lokalita:

Obec Sedlnice se nachází na severovýchodě Moravy, v blízkosti Nového Jičína a Ostravy. Obec Sedlnice se rozkládá na výměře 1372 ha. V současné době zde žije 1400 obyvatel.
Chloubou obce je kompletní občanská vybavenost, dobře vybavená základní i mateřská škola, tělocvična se saunou, tenisové kurty, kuželna a Kulturní a informační středisko s internetovou kavárnou, knihovnou a restaurací.

Výhodou je výborná dopravní dostupnost obce. Dálnice D1 5 km, Ostrava 25 km, Letiště Ostrava 20 km, Nový Jičín 13 km.  

Město Sedlnice Ulice Sedlnice 495 Typ Prodej
Kategorie Rodinné domy Dispozice 4+kk Druh objektu Cihlová
Stav objektu Novostavba Užitná plocha 130 m2 Plocha parcely 500 m2
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná    
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.