Prodej rodinného domu V Sedlnicích

Prodáno / pronajmuto

Prodej novostavby rodinného domu na pěkném, klidném místě v obci Sedlnice. Jedná se o zděný, samostatně stojící dům se zděnou garáží, zastřešenou terasou a vyhřívaným bazénem. Dispoziční řešení je 4+kk se dvěma koupelnami a o obytné ploše 130 m2. K domu náleží krásná, zahradníkem udržovaná zahrada o celkové výměře cca 500 m2. V přízemí je velký obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyně s jídelnou, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. V podkroví se pak nachází dvě ložnice a koupelna s vanou a WC. Dům je vytápěn podlahovým topením z plynového kotle. Voda z vlastní studny i z obecního vodovodu. Celkově zatepleno-velmi nízké náklady na bydlení (do 3.500,-Kč včetně elektřiny). Vlastní čistička odpadu. Bazén před domem vyhřívaný tepelným čerpadlem. U domu garáž o zastavěné ploše cca 40 m2 s další technickou místností v podkroví. Vedle garáže pergola pro parkování a další dvě parkovací místa za plotem. Na zahradě za domem zahradní domek a druhá nezastřešená terasa se vstupem z obývacího pokoje. Pěkný, nový dům. Vhodné i jako luxusní, rekreační nemovitost. Vynikající cena pod náklady výstavby! Nutno vidět.

Cena: 3.490.000,-Kč

Lokalita:

Obec Sedlnice se nachází na severovýchodě Moravy, v blízkosti Nového Jičína a Ostravy. Obec Sedlnice se rozkládá na výměře 1372 ha. V současné době zde žije 1400 obyvatel.
Chloubou obce je kompletní občanská vybavenost, dobře vybavená základní i mateřská škola, tělocvična se saunou, tenisové kurty, kuželna a Kulturní a informační středisko s internetovou kavárnou, knihovnou a restaurací.

Výhodou je výborná dopravní dostupnost obce. Dálnice D1 5 km, Ostrava 25 km, Letiště Ostrava 20 km, Nový Jičín 13 km.

* k jednání

Tomáš Musil
Tomáš Musil
realitní poradce / vedení společnosti
Město
Sedlnice
Ulice
Sedlnice

Zadejte alespoň tři znaky