Rezervováno

PRODEJ SLUNNÉHO A PROSTORNÉHO BYTU O DISPOZICI 3+1 NA ULICI KMOCHOVA

Prodej slunného a prostorného bytu o disp. 3+1 na ulici Kmochova. Byt má výměru 82 m2, komoru, 3 lodžie a sklep. Situován je ve 4.patře kompletně revitalizovaného panelového domu s výtahem. Dům má izolační fasádu, novou střechu a výtah, nová okna včetně vstupních dveří a nové balkóny. Byt je orientován na JZ, díky čemuž je velmi slunný a světlý. Prošel kompletní vnitřní rekonstrukcí v r. 2018 - nové rozvody, koupelna, interiérové dveře Sapeli s obložkami, parkety, omítky, zateplené lodžie atd. Byt má velmi příjemnou a praktickou dispozici s neprůchozími pokoji. Součástí bytu je i velmi praktická komora. Díky třem lodžiím má nový majitel dostatek prostoru na příjemnou relaxaci. K bytové jednotce náleží prostorná sklepní kóje. Jedná se o velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitu, v těsné blízkosti veškerá občanská vybavenost supermarket, dětské hřiště, zdravotní středisko s lékárnou, fitcentrum, škola, školka, nedaleko Fakultní nemocnice a zastávky MHD bus. Srdečně Vás zveme na prohlídku. Cena je uvedena bez provize RK.
Město Olomouc Ulice Kmochova Typ Prodej
Kategorie Byty Druh objektu Panelová Stav objektu Po rekonstrukci
Energetická náročnost D - méně úsporná    
Cena nemovitosti 3.750.000,- Kč
za nemovitost

Lukáš Prokop

Realitní poradce

prokop@musilreality.cz
+420 606 102 402

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.