Prodej velmi hezké novostavby domu se zahradou nacházející se v městské části Olomouc - Nemilany.

Prodej velmi hezké novostavby domu se zahradou nacházející se v městské části Olomouc - Nemilany. Kvalitně postavený, cihlový dům s izolační fasádou byl kolaudován v roce 2013. Dům je situován na ulici Božkova, která nabízí bydlení v absolutním klidu, obklopeném zelení. Nemovitost nabízí bydlení o dispozici 5+kk, která se skládá z přízemí a horního patra domu. Celková obytná plocha domu činí 140 m2. V přízemí najdeme prostornou kuchyni s jídelnou, obývací pokoj, ložnici, koupelnu s WC a chodbu. V patře jsou pak tři ložnice a místnost kde je možné zbudovat druhou koupelnu nebo technické zázemí, jako je prádelna, šatna apod. Celková výměra prodávaných pozemků činí 400 m2. Kolem domu se rozprostírá udržovaná slunná zahrada. K zavlažování zahrady se využívá vlastní studna. Před domem je možnost parkování pro dvě až tři auta. Dům je vytápěn kombinovaným plynovým kotlem zn. Junkers, dále je napojen na vlastní studnu a kanalizace je svedena do žumpy o objemu 11m3. K dispozici je i svod do dešťové kanalizace. Prostorná půda nabízí možnost dalších úložných prostor. Jedná se celo cihlový dům, zateplený izolační fasádou (energetická náročnost třídy C). Nízké náklady na bydlení. Dům je situován v naprosto klidné části města Olomouce, bez jakýchkoliv rušivých elementů, MHD 200 metrů. Velmi pěkný, kvalitně postavený, rodinný dům, který je možno ihned obývat čeká na své nové majitele. Doporučujeme prohlídku. PENB C. Cena: 6.490.000,-Kč + provize RK.
Město Olomouc Ulice Božkova Typ Prodej
Kategorie Rodinné domy Druh objektu Cihlová Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost C - úsporná    
Cena nemovitosti 6.490.000,- Kč
za nemovitost

Iva Dvořáková

vedení realitní kanceláře,
realitní poradce

dvorakova@musilreality.cz
+420 773 130 525

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

 • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

  11.12.2019

  Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.