Prodej zánovního rodinného domu se zahradou a bazénem ve Šternberku

Prodej luxusního, zánovního a kompletně vybaveného rodinného domu se zahradou ve Šternberku. Dům se nachází na ulici Údolní ve Šternberku a to ve velmi klidné lokalitě mimo jakoukoliv rušnou silnici, tedy s minimálním provozem okolo domu. Jedná se o zděnou novostavbu s izolační fasádou, kolaudovanou v roce 2008. K domu se prodává pozemek o celkové výměře 196 m2. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk o obytné ploše cca 150 m2. V přízemí vstupní chodba se zabudovanými skříněmi, první koupelna se sprchovým koutem a WC, velkoryse řešený obývací pokoj s kvalitní kuchyní se značkovými spotřebiči a zabudovanou vinotékou. V patře pak tři neprůchozí ložnice a druhá koupelna se sprchovým koutem a rohovou vanou. V Ložnici rodičů je také šatna a přímý vstup do koupelny. Celý dům je vybaven nábytkem na míru, který je zahrnut v ceně nemovitosti. Za domem je zastřešená terasa přístupná z obývacího pokoje s vzorně udržovanou zahradou. Na menší, avšak útulné zahradě najdete gril, bazén se slanou vodou se solárním ohřevem a pískovou filtrací a také finskou saunu. Velmi praktické a moderní dispoziční řešení se vkusným, zachovalým vybavením. Dům je vytápěn plynovým turbo kotlem se zásobníkem. Při výstavbě domu a jeho vybavování se kladl důraz na kvalitu provedení a praktičnost použitých materiálů. Velmi pěkný, kompletně vybavený a reprezentativní dům ve výborné lokalitě. Ideální nemovitost pro náročnějšího zájemce, který nechce řešit rekonstrukce. V domě stačí pouze vymalovat a můžete bydlet. Doporučujeme prohlídku. Cena: 5.490.000,-Kč + provize RK

Město Šternberk Ulice Údolní Typ Prodej
Kategorie Rodinné domy Druh objektu Cihlová Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost C - úsporná    
Cena nemovitosti 5.490.000,- Kč
za nemovitost
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.