Prodáno

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu s krásnou zahradou v obci Paseka u Šternberka.

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu s krásnou zahradou v obci Paseka u Šternberka. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 se zimní zahradou a krásnou, vzorně udržovanou zahradou o výměře 1.955 m2. Celý dům prošel v roce 2010 kompletní rekonstrukcí. Prakticky vše je nově. Navíc v kuchyni a koupelně podlahové vytápění. Předokenní rolety na celém domě. Předsíň s vestavěnou skříní, v kuchyni zabudované všechny spotřebiče včetně myčky nádobí a spíže. Obytná plocha domu je cca 100 m2. V přízemí se nachází obývací pokoj se vstupem na terasu, velká kuchyně s jídelnou a krbovými kamny, zimní zahrada a koupelna se sprchovým koutem a WC. Na koupelnu navazuje samostatná prádelna s praktickým vstupem na zahradu. V patře jsou pak dvě ložnice. Vytápění domu je ústřední, plynovým kotlem. Za domem je velké technické zázemí. Dílna, prádelna a dvě garáže. Dům je situován v klidné části obce mimo hlavní komunikaci. Přímo za domem les. V obci veškerá občanská vybavenost včetně školky a školy. V obci také nový sportovní areál a koupaliště. Vhodné i jako chalupa bez nutnosti dalších investic. Jedinečná nabídka pěkného bydlení v přírodě za přijatelnou cenu. Šternberk 10km, Uničov 10 km. Cena: 2.390.000,-Kč

Město Paseka Typ Prodej Kategorie Rodinné domy
Dispozice Jiný Druh objektu Cihlová Stav objektu Po rekonstrukci
Užitná plocha 150 m2 Plocha parcely 1955 m2 Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.