Rezervováno

Pronájem bytu 4+1 po rekonstrukci se sklepem a dvěma balkony v cihlovém domě na ulici Foerstrova

Pronájem bytu o dispozici 4+1 s výměrou 91 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu na ulici Foerstrova. Byt má příjemnou dispozici dispozici, dva pokoje jsou neprůchozí, čtvrtý pokoj je průchozí s kuchyní. Prošel částečnou rekonstrukcí, je zde nová kuchyňská linka, která nabízí dostatek úložného prostoru i pracovní plochy, její součástí je vestavěná varná deska, trouba, lednice s mrazákem, digestoř. V pokojích jsou renovované lakované parkety, plastová okna jsou s izolačními protihlukovými dvojskly a jsou vybaveny žaluziemi. V koupelně se nachází vana, wc je zvlášť. V bytě jsou nové vnitřní dveře, v chodbě se nachází vestavěná skříň, jinak je byt nevybavený nábytkem. Orientace tří ložnic je do klidné části s výhledem do zeleně. Byt má dva balkony a náleží k němu prostorný zděný sklep, který je umístěný v suterénu domu. Dále je možné využívat společnou kolárnu v domě. Díky svému umístění a dodávce tepla i vody dálkově jsou v bytě nízké náklady na bydlení, nájemník si přepíše na své jméno elektrickou energii. Byt se nachází v blízkosti centra, FN, v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností. Volný ihned. PENB G nebyl dodán.
Město Olomouc Ulice Foerstrova Typ Pronájem
Kategorie Byty Druh objektu Cihlová Stav objektu Po rekonstrukci
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná    
Cena nemovitosti 14.900,- Kč
za měsíc

Libuše Dostálová

realitní poradce

dostalova@musilreality.cz
+420 777 040 547

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.