Pronájem bytu na ul. Milady Horákové v Olomouci.

Nabízíme k pronájmu velmi hezký byt o dispozici 2+kk, nacházející se na ulici Milady Horákové, který je situován ve třetím patře cihlového domu. Bytová jednotka prošla kompletní velmi zdařilou rekonstrukcí, kde byl dbán důraz na detail a zachování původních konstrukcí nemovitosti. Výměra bytu činí 65 m2. V bytě je položená nová plovoucí podlaha, dveře i okna jsou repasovány, což umocňuje kouzlo bytu v kvalitně postavených starších cihlových domech. Nová kuchyňská linka je kompletně vybavena vestavěnými spotřebiči, myčkou na nádobí, sklokeramickou deskou, odsavačem par, horkovzdušnou a mikrovlnou troubu. V ložnici se nachází manželská postel, LCD televizor a komoda. Velkou výhodou bytu je prostorná komora, která může novému nájemníkovi sloužit jako šatna. Byt je orientován do zeleně s hezkým výhledem na řeku. K příjemné relaxaci po dlouhém pracovním dni poslouží balkón. V nové koupelně se nachází prostorný sprchový kout, umyvadlo a pračka se sušičkou. Samostatné WC. Celá nemovitost je rekonstruovaná s citem pro detail, s výběrem kvalitních materiálů a čeká na své první nové nájemníky. V bytě je instalován bezpečnostní sytém, který jde jednoduše ovládat přes mobilní aplikaci. K dispozici je prostorný sklep v suterénu domu. Doporučujeme prohlídku této krásné nemovitosti. Kauce ve výši 40.000 Kč. Nájem 12.900 Kč/měsíc/ + energie. Elektřina a plyn přepisem na nájemníka. K dispozici ihned.
Město Olomouc Ulice Dr. Milady Horákové Typ Pronájem
Kategorie Byty Druh objektu Cihlová Stav objektu Velmi dobrý
Energetická náročnost D - méně úsporná    
Cena nemovitosti 12.900,- Kč
za měsíc

Iva Dvořáková

vedení realitní kanceláře,
realitní poradce

dvorakova@musilreality.cz
+420 773 130 525

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Jaká je situace na trhu bydlení v Olomouci?

  22.02.2021

  Víte, jaký je prozatímní dopad epidemie koronaviru na vývoj cen nemovitostí? A jaké ceny můžete očekávat při hledání bydlení v Olomouci? Přečtěte si nejnovější článek od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Ovlivňuje pandemie koronaviru ceny nemovitostí?

  18.10.2020

  Jak velký bude dopad ekonomické krize na trh nemovitostí a zda můžeme očekávat změny cen nemovitostí spojené s mimořádnými nařízeními se dozvíte v článku od Tomáše Musila, majitele Musil Reality.

 • Zprostředkováváme prodej jedinečného historického domu v Olomouci

  04.09.2020

  Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej krásného objektu v historickém centru města Olomouce. Ideální jako investiční nemovitost. Navštivte s námi objekt s vysokou historickou hodnotou.

 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.