Vážený kliente,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která Musil reality, realitní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Bereme současnou situaci velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili našim klientům dosavadní servis.

Kromě opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši makléři nyní pracují vzdáleně z domova, tedy on line a na telefonu. Osobní setkání se snažíme minimalizovat, stejně jako osobní kontakt při prohlídkách nemovitostí, které v těchto těžkých dnech provádíme za přísných hygienických opatřeních. Tyto vám sdělí makléř, kterého budete se žádostí o prohlídku kontaktovat.

Věříme, že se situace brzy zlepší a komunikace s našimi klienty bude pokračovat v nejvyšším kvalitativním standardu na jaký jste byli u Musil reality zvyklí.

Za tým Musil reality
Tomáš Musil

Pronájem kanceláří od 20 do 400 m2 v Olomouci.

Pronájem reprezentativních kancelářských prostor s výborným parkováním v Olomouci. Jedná se o pronájem nově zrekonstruovaných kanceláří s výměrami od 20 do 400 m2. Celkem k pronájmu dvě patra kanceláří. Lze pronajmout jednu kancelář o výměře cca 28 m2, nebo celé uzavřené
patro o šesti kancelářích s kuchyní a vlastním soc.zařízením . K dispozici
i prodejní a prezenční prostory. Samostatné parkoviště pro zákazníky. Pro nájemce
druhé parkoviště přímo u vchodu do budovy. Navíc lze pronajmout cca 2.000 m2
střežených parkovacích nebo skladovacích prostor. Velmi vhodné jako např. sídlo
autodopravy, nebo logistické firmy.  Výborná poloha na okraji města s přímým napojením na dálnici. Zastávka MHD 100 metrů od budovy. Ihned k dispozici.

Cena: od 850,-Kč/m2/rok+DPH + služby

Město Olomouc Typ Pronájem Kategorie Ostatní
Dispozice Jiný Druh objektu Cihlová Stav objektu Velmi dobrý
Užitná plocha 400 m2 Energetická náročnost G - mimořádně nehospodárná  
Cena nemovitosti 850,- Kč
za m2/rok +DPH a energie
Map
Město / Obec
Druh nemovitosti

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.