Prodáno

Pronájem krásného podkrovního bytu 3+kk s terasou, parkovacím stáním, komorou a sklepem v novostavbě

Pronájem krásného podkrovního bytu 3+kk s terasou, parkovacím stáním, komorou a sklepem v novostavbě terasového cihlového domu na Tabulovém vrchu. Byt je umístěn v posledním 5.patře domu s výtahem a jeho výměra činí 70 m2 + terasa o výměře 10 m2. Díky svému umístění nabízí krásný výhled do okolí a dostatek slunečního svitu po celý den. Disponuje klimatizací, která zajišťuje příjemné bydlení i během letních měsíců. Náleží k němu parkovací místo umístěné v suterénu domu a sklep, poskytující dostatek úložného prostoru. Byt má výbornou dispozici, kuchyňský kout je propojen s obývákem, dvě ložnice jsou samostatně. Prostorná kuchyňská linka nabízí dostatek pracovního místa, součástí je i velká vestavěná špajzková skříň pro uložení potravin. Koupelna je s oknem a je zde umístěna vana se sprchovou zástěnou, WC je samostatné. Součástí bytu je i komora s dostatkem úložného prostoru. Byt se pronajímá nezařízený, součástí kuch. linky je varná deska, vestavěná trouba s mikrovlnkou, digestoř, možnost napojení myčky nádobí. Díky centrálnímu vytápění jsou zde nízké náklady na bydlení. Byt se nachází ve velmi oblíbené lokalitě, která poskytuje klidné bydlení s výbornou dostupností do centra. Byt je volný ihned. PENB G nebyl dodán.
Město Olomouc Ulice Na Tabulovém vrchu Typ Pronájem
Kategorie Byty Druh objektu Cihlová Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná    

Libuše Dostálová

realitní poradce

dostalova@musilreality.cz
+420 777 040 547

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.