Pronájem nadstandartního bytu 2+kk s balkonem, sklepem a parkovacím místem na Tabulovém vrchu v Olom

Nabízíme vám pronájem nadstandartně vybaveného bytu od disp. 2+kk v cihlovém domě na Tabulovém vrchu v Olomouci. Byt má výměru 66 m2 a je umístěný v 1.patře cihlového domu s výtahem. Náleží k němu balkon, sklep v suterénu domu a velkou výhodou je vlastní parkovací místo. Byt oplývá nadstandartními prvky, v koupelně se nachází vana se zabudovaným LED osvětlením pro příjemnou relaxaci, dále prostorný sprchový kout, otopný žebřík. WC je zvlášť a je vybaveno i umyvadélkem a bidetovou sprškou. Prostorná kuchyňská linka je včetně vestavěných spotřebičů lednice s mrazákem, indukční varná deska, trouba, mikrovlnka, digestoř, myčka, nádobí. Nový nájemník ocení kvalitní vybavení bytu jídelní stůl + židle, sedačka, TV, konferenční stolek, TV stolek, v ložnici postel z masivu, vestavěné skříně, v předsíni úložné prostory botník, věšák. V technické místnosti je k dispozici pračka se sušičkou. Jedná se o krásný a velmi vkusně a kvalitně zařízený byt, který uspokojí i náročného klienta. Nachází se ve velmi oblíbené lokalitě s výbornou dostupností do centra, v blízkosti sjezdu na dálnici a Obchodního centra, FN. Cena je uvedena bez energií, které činí cca 3 500 Kč i s wifi připojením po optice. Jistota ve výši dvou nájmů. Doporučujeme prohlídku této nadstandartní nabídky.
Město Olomouc Ulice Na Tabulovém vrchu Typ Pronájem
Kategorie Byty Druh objektu Cihlová Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost C - úsporná    
Cena nemovitosti 15.900,- Kč
za měsíc

Libuše Dostálová

realitní poradce

dostalova@musilreality.cz
+420 777 040 547

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

 • Prodávat nemovitost

  11.03.2020

  Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.