Pronájem nadstandartního bytu 3+kk se dvěma terasami, komoru, sklepem a parkovacím místem v rezinden

Pronájem krásného prostorného nadstandartního bytu o dip. 3+kk ve 3.patře novostavby cihlového domu s výtahem, který se nachází na ulici Karla Mareše, rezidenční objekt Vila park. Byt nabízí výměru 108 m2, náleží k němu prostorný sklep 10 m2 a dvě terasy, komora s přípojkou na pračku/sušičku, parkovací stání je v suterénu domu, kde se také nachází velmi praktická umývárna kol pro cyklisty. Jedná se o úplně nový byt, který čeká na svého prvního nájemníka a nabízí nadstandartní prvky pro spokojené bydlení. Jeho orientace je na JZ s krásným výhledem do okolí. Na oknech jsou předokenní rolety, v pokojích klimatizace s vývody na střechu, podlahy vinylové, v koupelně s oknem se nachází vana i sprchový kout, WC, další samostatné WC má vstup z chodby. Pronajímá se nezařízený nábytkem, součástí je nová kuch.linka se spotřebiči lednice s mrazákem, varná deska, trouba, digestoř, myčka. V předsíni jsou vestavěné skříně. Videotelefon je s kamerovým systémem, který snímá vstup do domu i okolní pozemek, který je ohraničen plotem s brankou. Dům je umístěn v klidné lokalitě, z bytu je krásný výhled do zeleně. Okolí domu je vybaveno lavičkami k posezení, dětské hřiště, vše za uzamykatelnými brankami, k dispozici pouze pro obyvatele domů, což zajišťuje dostatek soukromí, klidu a bezpečí i pro rodiny s malými dětmi. Volný ihned, vhodný i k dlouhodobému pronájmu pro náročného klienta. Cena je uvedena bez záloh na energie, které činí cca 2 800 Kč, nájemník si přepíše na své jméno elektřinu. Samozřejmostí je možnost připojení internetu, který je veden po optice. Doporučujeme prohlídku.

Město Olomouc Ulice Karla Mareše Typ Pronájem
Kategorie Byty Druh objektu Cihlová Stav objektu Novostavba
Energetická náročnost C - úsporná    
Cena nemovitosti 25.900,- Kč
za měsíc

Libuše Dostálová

realitní poradce

dostalova@musilreality.cz
+420 777 040 547

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
 • Jak se projeví zrušená daň z nabytí nemovitosti?

  22.07.2020

  V červenci roku 2020 vláda schválila návrh na zrušení daně z nabytí nemovitosti. Jak se zachovat v případě, že jsem daň již zaplatil a jakou úlohu hrají časové testy? V čem spatřujeme hlavní přínos a je opravdu vhodná doba na nákup nemovitosti? Odpoví Tomáš Musil.

 • Profesionální home staging nemovitosti

  04.06.2020

  Profesionální home staging jako nedílná součást efektivní prezentace nemovitosti, díky kterému zvedneme její hodnotu dokonce o několik procent. Co home staging obnáší a jaké jsou jeho reálné výsledky pro klienty Musil Reality? Na to se podíváme v následujícím článku.

 • Prodej domu bez realitky nemusí znamenat více peněz, ale více starostí

  06.05.2020

  U prodeje domu takzvaně „bez realitky“ se může na první pohled zdát, že ušetříte provizi, kterou po vás realitní kancelář požaduje. Celý proces je ale mnohem komplikovanější. Tak si ho pojďme detailně rozebrat. Ať se v případě prodeje vašeho domu, bytu nebo jiné nemovitosti rozhodnete správně.

 • Co byste měli vědět o přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí?

  23.04.2020

  Daň z nabytí nemovitých věcí je typ daně, kterou je nutné v České republice uhradit po nabytí, chcete-li po koupi bytu, domu, pozemku, chaty apod. Vyjma nemovitostí, které mají z úhrady této daně výjimku. Existence této daně je více než spornou otázkou a je předmětem mnoha diskuzí. Logicky, protože za své, již jednou zdaněné peníze, kupujete nemovitost, a musíte za to znovu platit další daň.

 • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

  08.04.2020

  Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

 • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

  02.04.2020

  To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

 • Video prezentace nemovitosti

  12.03.2020

  Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

 • Realitní kancelář

  11.03.2020

  Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

 • Ceny nemovitostí rostou

  11.03.2020

  Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

 • Prezentace nemovitostí

  11.03.2020

  Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.