Vážený kliente,

Vzhledem k současnému vývoji v souvislosti s rozšířením Covid-19 (koronavirus) bychom vás chtěli informovat o opatřeních, která Musil reality, realitní kancelář přijímá.

Zdraví a bezpečnost našich spolupracovníků, klientů a obchodních partnerů přikládáme nejvyšší prioritu. Bereme současnou situaci velmi vážně a děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali riziko infekce a současně zajistili našim klientům dosavadní servis.

Kromě opatření, která již byla přijata v posledních týdnech, všichni naši makléři nyní pracují vzdáleně z domova, tedy on line a na telefonu. Osobní setkání se snažíme minimalizovat, stejně jako osobní kontakt při prohlídkách nemovitostí, které v těchto těžkých dnech provádíme za přísných hygienických opatřeních. Tyto vám sdělí makléř, kterého budete se žádostí o prohlídku kontaktovat.

Věříme, že se situace brzy zlepší a komunikace s našimi klienty bude pokračovat v nejvyšším kvalitativním standardu na jaký jste byli u Musil reality zvyklí.

Za tým Musil reality
Tomáš Musil

Pronájem nově vybudované kanceláře 17m2 v Olomouci

Pronájem zcela nově vybudované kanceláře ve zrekonstruované administrativní budově nedaleko centra v Olomouci. Tato kancelář se nachází ve 3. patře a má výměru 17 m2. Jedná se o novou světlou kancelář s plastovými okny se žaluziemi bez vybavení. Budova má reprezentativní vstup, kamerový systém, vstupy na čipy. Nové sociální zařízení a kuchyňka společné na patře. Parkoviště v bezprostřední blízkosti k dispozici zdarma. Zastávka MHD cca 5 minut pěšky. Cena: 3.590,- Kč/měsíc včetně energií a internetu + DPH. Volné od 1.5. (dle dohody)
Město Olomouc Ulice Babíčkova Typ Pronájem
Kategorie Komerční nemovitosti Druh objektu Smíšená Stav objektu Po rekonstrukci
Energetická náročnost E - Nehospodárná    
Cena nemovitosti 3.590,- Kč
za měsíc

Ing. Mária Mistriková

Realitní poradce

mistrikova@musilreality.cz
+420 602 230 968

Map
Město / Obec
Druh nemovitosti
  • Proč se pronájem bytu bez realitky nevyplatí?

    08.04.2020

    Služby, kde je vyžadována odbornost, se na každý pád vyplatí svěřit specialistům. A reality jsou právě takovou činností, kterou by měli vykonávat jen a pouze odborníci. Pronájem bytu bez realitky je toho výborným příkladem.

  • Vliv epidemie coronaviru na ceny nemovitostí v Olomouckém kraji

    02.04.2020

    To, že je současná situace kolem epidemie coronaviru počátkem ekonomické krize, dnes tuší téměř každý. Jak velký bude dopad mimořádných hygienických opatření na celosvětovou ekonomiku není ale zatím zcela jasné. S jistotou můžeme říci, že následky současné situace budou značné a další ekonomická krize je takzvaně za dveřmi. Jak se projeví pandemie coronaviru a jak následné ekonomické krize ovlivní vývoj ceny nemovitostí v Olomouckém kraji? To je v poslední době asi nejčastější dotaz našich klientů, na který se vám nyní snažím stručně odpovědět.

  • Video prezentace nemovitosti

    12.03.2020

    Video prezentace nemovitosti jako rozdílový prvek úspěšného prodeje nebo pronájmu

  • Realitní kancelář

    11.03.2020

    Prodej, koupě, nebo pronájem nemovitosti je zásadní životní rozhodnutí. Jak poznám dobrou realitní kancelář? Mrkněte na nový článek od Musil Reality.

  • Ceny nemovitostí rostou

    11.03.2020

    Víte, proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na rostoucí trend se podíváme v článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

  • Prezentace nemovitostí

    11.03.2020

    Každá prezentace nemovitostí má svá úskalí. Pojďme se společně s Tomášem Musilem podívat, jakých chyb se inzerenti nejčastěji dopouštějí.

  • Prodávat nemovitost

    11.03.2020

    Vyplatí se prodávat nemovitost sám nebo přes realitní kancelář? Užitečné rady pro vás shrnul majitel společnosti Musil Reality, pan Tomáš Musil.

  • Vyplatí se prodávat nemovitost přes realitní kancelář nebo vlastními silami?

    11.12.2019

    Prodávat nemovitost, která je často naším hlavním, ne-li jediným majetkem, je v podstatě životně důležité rozhodnutí. Užitečný článek pro vás sepsal majitel kanceláře Musil Reality, pan Tomáš Musil.

  • Proč ceny nemovitostí neustále rostou a co na to hypotéky?

    15.11.2019

    Proč ceny nemovitostí neustále rostou? A co na to hypotéky? Na to se podíváme v následujícím článku s majitelem Musil Reality, Tomášem Musilem.

  • Jak poznám dobrou realitní kancelář?

    31.10.2019

    Víte, jak zaručeně poznáte dobrou realitní kancelář? Na to vám v Musil Reality odpovíme v následujícím článku.

Je vyžadován e-mail

Spinner

Pro zpřístupnění této stránky prosím zadejte svůj e-mail.